FOTOT/ Rikthehet fuqishëm pas sherreve Trejsi Sejdini, “gangsterja e Elbasanit” i vë “flakën” jugut me poza seksi

E njohur mbi historitë e pazakonta të saj, për sherret e natës, Trejsi Sejdini mbetet aktive në rrjetet sociale dhe madje konsiderohet si një ndër femrat më “hot” të showbizz-it shqiptar.

Ish-missi ka qenë mjaft aktive edhe kohët e fundit në rrjetet sociale, madje ka postuar foto të nxehta me bikini.

Për shkak të konflikteve që i ka pranuar edhe vetë, aq sa është dashur në disa raste të ndërhyjë edhe policia, Trejsi njihet ndryshe si “gangsterja e Elbasanit”.

Trejsi ka vazhduar edhe gjatë vjeshtës me foto  provokuese, teksa po shijon pushimet në bregdetin e jugut, më konkretisht në Sarandë.

Së fundmi, ajo në bregdet zgjodhi si “panoramë”, një shkëmb, duke vënë sërish në pah linjat e saj perfekte, aq sa tërhoqi vëmendje të mjaftueshme në Instagram.

7 komente në “FOTOT/ Rikthehet fuqishëm pas sherreve Trejsi Sejdini, “gangsterja e Elbasanit” i vë “flakën” jugut me poza seksi”

 1. Go says:

  Si escorte me pagese…🤮

 2. gingi says:

  Emrin, ju lutem ose pseudonimin e autorit/es se shkrimit.”

  “Se fundmi , ajo ne bregdet zgjodhi si panorame nje “shkemb”….

  ARGGGGGHHHHHHHARRGHHHHù

 3. Christopher says:

  Kjo po, kjo është Dh.I.P.

 4. artiles says:

  E paska të shkruar në ballë dhe bythë: “Rrotë kurve”!

 5. Aqif Kapertoni says:

  Baxhelle 24 KARA ha te she

 6. Llastik edepsez says:

  Spo del ndonje i fort me emer qe te behet dashnori Tersit, i ka fut ne burg Rama te gjith. Dhe po doli kjo esht ters si ka dhe emrin. Kjo esht 1 te shkepur dhe pastaj shplaj ka.in me vajgur. Hahaha…

 7. Romi says:

  Trupi fyll e mendja byth

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *