VIDEO: Ariu kurioz “zgjon” nga gjumi burrin që po pushonte buzë pishinës

Ky është momenti i frikshëm kur një ari kurioz zgjon nga gjumi një burri i cili po pushonte buzë pishinës në shtëpinë e tij.

Matthew Bete, nga Massachusetts, po flinte në një karrige  pranë pishinës së tij, kur një ari u end nëpër oborr dhe po i merrte erë këmbëve të tij.

Sapo u zgjua burri ariu kurioz u largua me shpejtësi. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *