VIDEO tronditëse: I droguari tenton të rrëmbejë djalin 2 vjeçar nga duart e babait

Ky është momenti kur një baba mbron heroikisht djalin e tij dy-vjeçar nga rrëmbim, nga një i droguar.

Michael Paul Rawson, 41 vjeç, sapo kishte dalë nga një stacion policie për akuzat e drogës ndërsa djali dhe babai i tij ishin duke ecur me qenin e tyre.

Por pasi i pa ata që ecnin në rrugë i droguari i sulmoi dhe tentoi që të rrëmbente djalin 2 vjeçar nga duart e babait të tij.

Është dashur ndërhyrja e disa përsanave të tjerë që të neutralizonin të droguarin, i cili ikën me vrap më pas. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO tronditëse: I droguari tenton të rrëmbejë djalin 2 vjeçar nga duart e babait”

  1. Kaonia says:

    Baba me legen qe mos leshoj qenin nga dora..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *