FOTOT: Brenda ishullit të “orgjive”, dalin pamjet e Epstein me “viktimat” e tij

Historia e Jeffrey Epstein, vazhdon të ngjallë kureshtje, pavarësisht vdekjes së tij.

Së fundmi në media janë publikuar disa pamje nga ishulli i tij i “orgjive” ku çonte minorenet që i përdorte si “skllave seksi”.

Në foto, përveç resortit të tij luksoze, shihet Epstein me disa femra të ndryshme, disa prej të cilave nuk janë identifikuar.

66-vjeçari “vrau veten” një vit më parë në burg, pasi u arrestua për abuzimet e tij seksuale me minorenet.

Vdekja e tij ka ngjallur dyshime të forta, pasi shumë mendojnë se Epstein u vra.

Kjo, për faktin se tek ishulli i tij shkonin shumë figura të njohura në SHBA, të cilët mendohet se kanë marrë pjesë tek origjitë e tij.

Epstein ndër të tjera ka pasur miqësi të ngushtë edhe me Donald Trump e Bill Clinton, por deri më tani nuk ka dalë ndonjë e dhënë, se këta të fundit mund të jenë përfshirë në orgjitë e tij.

Sipas të dhënave të fundit, Epstein, ndërsa punonte në vilën e tij, kalonte orë të tëra duke parë vajza të reja të zhveshura, pasi kështu frymëzohej.

Thuhet se ai ishte aq i dhënë pas seksit, sa kryente marrëdhënie të paktën tre herë në ditë.

Në fotot e publikuara së fundmi, përveç disa femrave të paidentifikuara, të cilët mendohet se janë shfrytëzuar nga Epstein, shfaqen edhe dy nga bashkëpunëtoret e tij në rrjetin e trafikimit të minoreneve për qëllime seksuale.

Bëhet fjalë për bashkëpunëtoren e tij Sarah Kellen, tani 41 vjeç dhe modelen serbe, por edhe pilote personale e Epstein, Nadia Marcinkova, tani 34 vjeç, me të cilën thuhet se Epstein kishte një marrëdhënie të zjarrtë.

Jeta e fshehtë e miliarderit në vilën e tij  – e blerë në vitin 1998 për 7,95 milion dollarë – është mbuluar me mister, pavarësisht pretendimeve që politikanët amerikanë, yjet e Hollivudit dhe personalitete të botës, përfshirë Princin Andrew, e vizitonin në ishullin e tij.

Aty ku Epstein raportohet se ka çuar vajza edhe 12-vjeçare, të cilat janë abuzuar seksualisht.

(TemA)

27 komente në “FOTOT: Brenda ishullit të “orgjive”, dalin pamjet e Epstein me “viktimat” e tij”

 1. Shqiptari says:

  Ju i quani viktima por ne fakt ato ishin kurva dhe prostituta te rafinuara. Shkonin ne ishull te vetedijshme Per seks dhe perfitime financiare. Bota eshte kthyer permbys.

  1. Bbb says:

   Ori secili e din vet ça bon me sumen e vet e me leket e veta
   Pervec kalamojve nga 12 vjec…ato sdin as njonen ene as tjetren
   Thuj e hoqen qafe pushtin se kushedi sa çudira do kishim nigju te ai gjyq
   Do i ishin hap syt gjith dynjas

 2. Mjerani says:

  Kush ka para, i shpenzon si te doje, biles edhe me prostituta. Kete duhet te na shpjegoni me kujdes neve njerezve qe nuk kemi mundesi financiare, qe ta pranojme si fakt. Prostituciini eshte profesionj me i vjeter ne bote. Morali eshte Per te varferit nje makeup per ti kamufluar jeten e shpifur.

 3. dyshuesi says:

  Joooo….. s’ka mudesi te ket vajtur edhe Billi ne orgjira ?!!!. Nuk e besoj le qe ka edhe Levinskin si deshmitare.

 4. kurvari says:

  paska patur shije klyshi kurves

  1. Alb says:

   Nese 11 vjecaret i shikon me ate sy athere qenke per tu shfarosur.

   1. kurvari says:

    nuk po shoh vajza 12 vjecare, vetem kurva ( nqs ekziston nje gje e tille ) qe rendin pas fames e parave

 5. Trojani says:

  Billi i Clinton-ve ishte deri ne gryk i inplikuar ne epstinin dhe ishullin e tij, jane fakte te vertetuara , te pakten 20 here.
  Trampi se ka mohuar asnjehere qe e ka njohur epstinin po ne ishull nuk ka qene asnjehere , dhe e ka ndjekur me ceremoni ate nga resortet e tij ne florida , kur nje kamariere e tij u ankua , per eptinin per sjellje te oa hishme.
  Gazeta tema si gjithmon jo korekte ne raport me Trampin.
  Ne ishull u gjete portret i madh i bill clintonit i varur ne mur , i veshur si grua me fustan blu ,(kerkoheni ne internet ) , imagjino sikur te kishte Tramp nje te till , mero tullaci do kalonte ne orgazem.

   1. Trojani says:

    Ha ha ha …
    Lexo artukullin qe ke postuar,dhe te kuptosh lidhjen e fotografis me picturen . Po di anglisht !!!
    Billi eshte ne kanavac me bojra …

 6. Skender Beu says:

  İnteresante, paskan shkuar edhe trampi edhe klintoni. A nuk eshte kjo nje forme e terrorizmi?! Apo meqe nuk jane musliman şka prob. Motrat mu ne pidh eshte shume pak

 7. DinPak says:

  Dhe duam ne te matemi me serbet! Serbet i perdorin te gjitha mjetet, qe nga diplomacia, akademia e shkencave etj, duke perfshire edhe kurvat. E bejme dot ne kete? Nje mut! Edhe kurvat qe kemi ne, i kemi per tu zene e share me njera tjetren dhe jo per t’i sherbyer atdheut, sic bejne kurvat serbe.

  1. MKMK says:

   Nadia Marcinkova eshte Sllovake, jo serbe siq thote artikulli.
   https://en.wikipedia.org/wiki/Nadia_Marcinko

  2. Redi says:

   Te njejten gje ben dhe ramiu,perdor kurvat per ti futur ne dore ambasadoret dhe i blen me nga 5 miljon euro,si amerikanët te Eu-se,etj,njejte sic bënte milloshevici dikur ben dhe ky vici yne si dobic qe eshte

 8. Eri says:

  Trojani je tamam Trojan dmth klluf kari si Trump

  1. Shkrimtari Ismail says:

   Trojani po thote nje te vertete to po shan dhe ofendon – tani kush kllufi ketu ? Apo je pederas dhe konfuz se nga emri nuk merresh vesh se cfare je ?

  2. Trojani says:

   Ato qe thash jane fakte , me nje jerkim te thjesht ne internet , dhe e provon.
   Nuk di pse ti u hiritove !? Per billin qe ka pozuar,me fustan blu e kepuc te kuqe !?

   Per ato epitetet ne adres time motra jote ka mendim krejt ndryshe , pyete te te thote .

 9. Ali Pasha says:

  Une nuk shoh asgje te jashteligjshme dhe as te çuditeshme.
  Po ashtu se kuptoj perse quhet ishulli i orgjive, none sense…
  Te gjitha fotot jane krejt normale…kurse sa per klikimet e temës eshte gje tjeter…
  Atyre ju lumtë kari…por dhe gocave pidhi…ju te tjeret bini me dore hahaha

 10. Edlira says:

  Jeni komplet ldiote ju te gjithe sa shkruani!

  Vajzat ishin minorene dhe seksi me femijen denohet me ligj e per me teper kur i shtyni te bejne”prostituten” per ju si meshkuj!!!

  Po nga te beni dallimin ju meshkujt ne kete rast…e keni trurin ne mes te kembeve…🤮

  E quani njeri me shije sepse paguante femije per sex!

  Jeni ca funderrina te papara! 🤬🤬🤬

  1. Blendi Fevziu says:

   @Edlira
   Hapu toke, ja pra edhe fundi i botes erdhi, te vdesin kush te vdesin dhe te qijne kush te mbesin.
   Te gjitha femrat nji pidh kane – fjale e urte nga Nard Ndoka.

   1. Edlira says:

    Pedofile dhe plehra si ty duhet ti nxjerresh ne mes te Tiranes kokeposhte…pleh qe ngrihesh nga plehu!😡

 11. ylli spango says:

  Te tallesh me nje te vdekur eshte kanibalizem qofte me i poshtri i planetit,,

  .
  Pasi e futen ne burg dolen ne revista gjysem zyrtare amerikane emra shtetaresh te rendesishem me dhe te shoqeruara me foto..
  .
  kaluan pak dite dhe mediat jepnin lajme se ishte kapur duke tentuar te vrase veten..
  .
  I thashe ca shokeve ne tavoline…Kete se shpejti do ta eleminojne dhe vertet e egzekutuan…Pse ?
  .
  Ndiqni lajmin egzakt qe u dha nga shtypi idiot: Ai vrau veten se gjeti momentin kur u largua nje i burgosur qe e survejonte….e kuptoni cfare gallate..
  Kam lexuar boll dokumete te deklasifikuara per treshen e vellezerve Kenedi dhe mund te them qe ky Epstein ishte lule para tyre qe sot Amerika i respekton
  .
  Nga te perfituarit me kete lajm dalin gazetat ne klikime ku dhe Mero ferkon duart.
  .
  Fakti qe ai u egzekutua nga mafia me kollare pa dale ne gjyq i detyron mediat shqiptare dhe te huaja te heshtin,,sepse eshte kanibalizem

 12. Elton says:

  Viktima ato
  Ato ishin nje dore kurvash qe shkonin me deshire e tyre ,dhe paguheshin mkaft mire .Bravo i qofte qe e bente 3 here ne dite .

 13. Elton says:

  Nuk ka pasur asnje minorene aty ,jane trillime .

 14. Vete jam grek i paster me babin dhe mamin nga eritrea says:

  keshtu si duken bathet kesaj nadias do ti rrezohet avoioni neonje dite me diell !

 15. Edlira says:

  Shpellare te dale nga shpellat jeni…edhe me femijet tuaj ju shkon mendja per seks e jo me me te botes!!!

  Plehra qe e duatrokisni!!🤬

  Jane mbushur faqet e gazetave me raste pedofilie ne Shqiperi.

  U shofshit si fare!!!🙏

 16. Te GJITHE FAMILJET E PASURA ,QE I PINE GJAKUN NJEREZIMIT ,KANE LIDHJE ME KETO MONSTRA DUKE FILLUAR NGA FAMILJA MBRETERORE E UK DERI TE KLINTON ,E MUNDESITE JANE DHE FALLXHORJA KRYEMADHI TE KETE LIDHJE, PER NDRYSHE SKA SE SI ,TE BEHEJ KAQ MONSTER VETEM NE ALBANISTAN .
  KETA BILLIONER !!! KRIJOHEN VETEM PER SHKATERRIM GLOBAL …SIQ KRIJUAN COVID 19 .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *