FOTOT: Projektet e reja për Përmetin dhe Ujërat Termale të Bënjës

Fondi Shqiptar i Zhvillimit njofton se mirëpret në konsultim publik grupet e interesit për projeket: “Rigjenerimi i Integruar Urban – Qyteti i Përmetit” dhe “Zhvillimi i Integruar Urban në Zonën Turistike të Ujërave Termale të Bënjës – Gjirokastër”.

Takimi do të zhvillohet më datë 30 Shtator 2020, ora 11:00, në Bashkinë Përmet tek ambientet e Qendrës Kulturore Multifunksionale. Konsultimi do të përqendrohet në ndikimet mjedisore, të trashëgimisë kulturore, sociale dhe më gjerë” njofton FSHZH.

1 komente në “FOTOT: Projektet e reja për Përmetin dhe Ujërat Termale të Bënjës”

  1. Vangjo says:

    Po mor po, me foto i qini robt ju, ja futim dhe gjermanit.
    Po ceshtja eshte se po ja late tigrit ti beje keto pune, kane per te thare dhe burimet e s’do kene me uje, lere per zhvillimin e ketj timit qe do beni.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *