VIDEO/ “Bashës t’i venë drurin qytetarët dhe ta hedhin në kanal pasi i premtoi tramin”, Berisha del sërish blof para qytetarëve

Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar një video në rrjetet sociale ku thotë një politikan në Brazil e kanë hedhur në kanal pasi i kishte premtuar një urë dhe nuk e mbajti premtimin.

“Ja çfare i bene deputetit ne nje fshat ne Brazil.

Ai i premtoi fshatit nje ure, i mashtroi dhe fshataret i vene drune! Ju lumte! sb”, shkruan Berisha.

Ndërkohë, të shumtë ishin qytetarët që i komentuan duke i kujtuar premtimin e kryedemokratit Lulzim Basha për një tram në Tiranë.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *