VENDIMI: Ekzekutoi ish-kunatën me pushkë, gjykata lë në arrest shtëpie Agron Tanushin

Gjykata lë në arrest shtëpie Agron Tanushin i cili akuzohet për vrasjen e ish- kunatës me pushkë.

31-vjeçari ekzekutoi me dy plumba pushke ish-kunatën e tij Jetmira Hasani në sy të fëmijës së mitur dhe u largua nga vendngjarja.

Policia pas një operacioni të gjatë mundi ta arrestonte në Lushnjë ku në moment i është sekuestruar edhe arma me të cilën kreun krimin.

Në momentin e arrestimit, Tanushi ka pranuar krimin duke deklaruar se e ka kryer atë për shkak të konflikteve familjare. Ngjarja ndodhi në Bathore në banesën ku autori dhe viktima jetonin së bashku në kate të ndryshme.

34-vjeçarja Jetmira Hasani ishte divorcuar nga vëllai i autorit prej 4 vitesh dhe vazhdonte të jetonte në shtëpinë e tij.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VENDIMI: Ekzekutoi ish-kunatën me pushkë, gjykata lë në arrest shtëpie Agron Tanushin”

 1. Mikel says:

  A medet …te vret tjetri denimi me arrest shpie

 2. Lon says:

  Ta gezoj amabasada Amerikane dhe ambasadorja drejtesin e re

 3. Outspoken says:

  Ahahahahaha lol
  Albanistan hesap,

 4. Edlira says:

  Bravo Reformes ne Drejtesi!! 🤮
  Kjo eshte Shqiperia qe duam…👏👏👏👏👏

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *