FOTOT/ Vajza e Refik Halilit: Te Tirana jam prej meritave të mia, jo prej babit

Vajza e Refik Halilit, Goldi Halili ka dhënë një intervistë para pak ditësh për RTSH Sport ku flet për rolin e saj tek klubi i Tiranës.

Goldi tregon mardhëniet e saj me babain që është njëkohësisht presidenti i klubit si dhe me pjesën tjetër të stafit.

Ajo shprehet se nuk e ka me shumë qef që të identifikohet si vajza e Refikut pasi dëshiron që të ndërtojë diçka vetë në jetë.

Kujtojë që të tek Tirana, Refik Halili përveç punësimit të vajzës në administratë, ka futur dhe djalin e tij si futbollit.

Nëse vajza mundohet të bëjë ndonjë punë, djali është një nga më lojtarët më të dobët në skuadër, ku dhe pse aktivizohet me mik nuk arrin dot të shfaqë ndonjë cilësi në fushë. (TemA)

4 komente në “FOTOT/ Vajza e Refik Halilit: Te Tirana jam prej meritave të mia, jo prej babit”

 1. Genti says:

  boooo sa e shemtut Koken si shalqi Baldushku

 2. Llastik edepsez says:

  Boooo …sa e shemtut. Babi ka deshtuar me ty qe nga emri, si emer qeni.

 3. Hartwig says:

  Shum e shemtuar.
  Pik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *