SONDAZHI: Sa besim kanë shqiptarët tek institucionet për menaxhimin e Covid 19?

Nga Eduard Zaloshnja

Në një sondazh që zhvillova me anketues të shpërndarë në të gjithë territorin e vendit, kisha përfshirë edhe një pyetje mbi besimin që kanë shqiptarët tek institucionet për menaxhimin e Covid19.

Dhe ja si ishin përgjigjet:

Sa besim keni tek institucionet për menaxhimin e Covid19?

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “SONDAZHI: Sa besim kanë shqiptarët tek institucionet për menaxhimin e Covid 19?”

 1. Molla e dijes says:

  Sapo bëra një sondazh o Zaoshnja. Sa besojnë njerëzit te sondazhet e tua? Vetëm njëri tha se besonte. Ky ishte Edi Rama sepse i paguan vetë dokrrat e sondazheve të tua.

 2. Erdogan says:

  Ky eshte gabimi i te ashtuquajturit sistemit “Demokratik” zoti Zaloshnja qe shumica nuk duhet te ndikoj ne pakice kur politika dhe informacioni nuk eshte i pandikuar dhe nuk shprehe te Verteten.
  Bej nje sondash zoti Zaloshnja per “bagetite” e Krishtera apo Myslimane per pyetjen.
  Po vdiq nje Njeri mund te ngjallet,sic u “ngjall” Krishti?
  Jam i bindur qe do te thone qe keshtu kane thene te paret.
  Por keta besojne dhe festojne.
  Besojne se jane si delet.
  Nje popull qe orientohet nga interesat politike dhe nuk ata qe kuptojne jane gjithmone pak, atehere dihet perfundimi.
  Demokratike nuk eshte shumice shifrash por cilesi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *