FOTOT: Gropa gjigante “përpin” shtëpinë në Rusi

Një shtëpi përfundoi në një krater me thellësi gati 8 metra dhe një diametër rreth 15 metra. Ngjarja ka ndodh në një fshat në Rusi.

“Daily Mail” shkruan se dy persona arritën të shpëtojnë, por një 78-vjeçare dyshohet të jetë nën rrënojat e shtëpisë brenda në gropën gjigante.

Shkaqet e hapjes së gropës gjigante janë ende të paqarta.

2 komente në “FOTOT: Gropa gjigante “përpin” shtëpinë në Rusi”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *