Kandidatja e PD: Në Greqi më mbajnë si princeshë, këtu e ngrejmë flamurin me vlerësim 0

Një nga të ftuarat në “Shiko Kush LUAN” ishte dhe Klodiana Shala. Një nga sfidat dedikuar për Shalën kishte të bënte me kthimin e përgjigjeve teksa Shala vraponte në një pistë vrapimi.

Pyetjet u moderuan nga kapiteni i skuadrës së kuqe, Florian Binaj dhe përgjigjet e Klodianës ishin mjaft sportive.

Njëra nga pyetjet mori një përgjigje tepër pikante nga Shala. Kur ajo u pyet lidhur me faktin se kohë më parë u ka thënë sportistëve të ikin nga Shqipëria, e vet përse vendosi të qëndronte, përgjigjja e Shalës ishte kjo:

“Isha budallaqe. Në Greqi më mbajnë si princeshë, këtu e ngrejmë flamurin me vlerësim 0.“

 

24 komente në “Kandidatja e PD: Në Greqi më mbajnë si princeshë, këtu e ngrejmë flamurin me vlerësim 0”

 1. lefteri says:

  Ke te drejt po ne grqi e pelqejne kete lloje materjali
  po ketu kemi me shumic baxhella te tilla
  mjaftojne dhe teprojne nese doni
  ne greqi atje ku bishtin ta fusin ne bithe dhe flamurin ta bejne fustan
  hajde merre grida,voksha, monika, e plot kurva te tilla qe nuk
  po me kujtohen pas kesaj teke wisky

  1. Black Jack says:

   Haa haaaaaa 🤣🤣🤣 I modh plako , sa kom qesh 👍👍

  2. vang says:

   Kush interesohet seriozisht qofte dhe rastesisht per kete ne GREQI.S’kemi degjuar gje.KETU JEMI.

  3. Ala says:

   E vertete eshte, greqia eshte e mbushur me baxhella, vetem se jane shume te shemtuara dhe te zeza.

  4. Koli says:

   Pse kane dhene me shume per Shqiperine Spiropali Duma Monika Cizmja se Klodiana Shala???????

 2. kasemi says:

  Shume edhe zero per kete atleten tone. Nqs nuk te pelqen ben mire te shporresh nga shqiperia e jo te derdellisesh neper media.

 3. Borici says:

  Sa keq eshte kur te pelqen vetja ? !

 4. Shale sa mbiemer domethenes says:

  Kjo shala esht lloji shqiptarit pa shtyll kurizore. Cfare nuk e shante dhe nemte PD per pagesat qesharake ndaj sportisteve ne vitet 2005-2006. Pa çpa Sala dhe ia krehu atë dhe e beri princeshe. Dhe kjo nderroi 360 grade dhe tani të ben be per kok te PD-se. Pthuu race e qelbur kurvash.

 5. Patrioti says:

  Kujto thenien e John F.Kenedit te madh qe thote: Mos pyet se çfare ka bere Kombi per ty, por se çfare ke bere ti per kombin tend”. Ju, Gega, Evro apo te tjera atlete mund te mos keni marre para nga medaljet, por keni marr mirenjohjen e nje kombit shqiptar! Kete nuk ta jep asnje medalje jashte kombit! Per Greqine do te ishit thjesht nje medalje me shume. Per Shqiperine jeni fitore me shume dhe shembull qe edukoni te tjeret qe vijne pas.

 6. Na hengshi mune says:

  Te ishte kandidate e PS-se kjo baxhella, valle cfare titulli do kishte “artikulli” ?!

  1. Revizori says:

   Nuk do thoshte “Kandidatja e PD”, por “Katunarja e PS”.
   O plak. Dy miljone jemi ne. Laj thaj, keta lloj gomeresh dhe gomaricash do dalin ne krye, sepse i mençuri shkon dëm ne mes te gomereve, dhe nuk e do njeri.
   Pastaj ankohemi pse del deputet Taulant Balla, apo Kujtim Gjuzi.
   Te mençurit bejne deklarata kafenesh, ndersa keta dalin dhe bejne fushate per vota.
   Tani, kush e ka fajin ketu, keta budallenjte qe behen deoutete, apo ne qe e mbajme veten per te mençur, dhe vetem bejme gam gam neper komente?
   Nuk ka dale kot ajo shprehja qe çdo popull e meriton qeverine qe ka.
   Asgje nuk del kot. Po u beme bashke dhe te luftojme per te miren tone, do ecim perpara. Po thame se “ç’me duhet mua”, gjithmone budallenjte do kemi ne krye. Keshtu, me komente, kam vrare nja dyqind vete unë. Telefoni eshte gje e madhe.

 7. Tironsi says:

  Vajmedet cfare kandidate per deputete,kjo ta shet detin per nje te….nga greku

  1. Nisi says:

   Me mire te ishte burr sepse neongreket vertet jane sperme shqiptari dhe shume te persier, por nje gje e kane trasheguar nga helenet, qi..rjen ne byth.

 8. Kritiku pa kritika says:

  O komentues, qe nga emri qe ke vene rrezaton kulture, po te ishte kandidate per PS, do ishte thjesht nje kandidate, por me qe eshte e PD, i takon, se eshte “kobure jevgu” ne duart e pista te atij, qe betimin per nje antaresim ne nje parti, dhe tradhetine me pas per i ka ne gjak.

 9. Aleksander says:

  0 ?
  Shum te paskan vlersua.
  Ne pazar te Milotin nuk te kishin dhan kaq shume.

 10. Rrumpalla says:

  A dini gjë se sa para vodhi pët të shkatëruar klubin Dinamo. Po të ishte në Greqi, a do ta linte njeri që të shkatëronte një klub të tërë dhe ta shiste e të fuste paratë në xhep!? Pastaj të bënte një palestër personale.

 11. Daja says:

  Tru ka kjo klodi se keta thone te hap shalet hapa dollap kush o prapa.

 12. Genti says:

  Patriot mire e ke. Po kjo ka dhe merita te tjera. Ndjek lekun dhe burrat e martuar. Sidomos Bardh Spahine.

 13. Aleanca per mbrojtjen e tallashit says:

  Me falni per naivitetin,kush eshte kjo qenie njerezore me nivel kaq te larte IQ-je ?
  PD-ja ka mbledhur gjithe sportistet,se do ti duhen per vrapin e pandalshem,drejt humneres.
  Dihet, aty duhen muskuj,jo tru.
  Per-para Debila(PD)

 14. Ladi says:

  Gjithe jeten e saj eshte lepire.. dhe kur nuk kishte me sportiste ne Shqiperi, ne vitet 90, kjo lujti pjesen e heroines me rezultate pionieresh te kohes se Enverit..
  Vazhdon ta xhvate shoqerine shqiptare qofte edhe duke cfrytezuar situaten ne te cilen PD ndodhet..
  Mua personalisht me vjen keq per PD-ne, se ku eshte katandisur: – te perfaqsohet nga njerez si kjo, qe asgje njerezore nuk kane..

 15. E tille je , sa here qe hap gopjen says:

  Nuk kane asnje interes greket apo serebet me te tjere (kushdo qofte) qe te te mbajne si princeshe moj biba e Saliut . Ata te kane ushqyer me supen e plrishur te Asfalise ,. moj idjote , por kur ta marrersh vesh ti , te ka hyre huri deri ne kerthize !

 16. Emigrati says:

  Pse nuk thua qe greqia eshte ne kriza dhe puna si prostitute ka rene shume prandaj u ketheve pas buce….

 17. Blendi Fevziu says:

  Do te te mbaja ne maje kari me lezet deri ne kismet!

 18. Koli says:

  Po greket jane jevgjer o shpirt, normale qe do mbanin si princesh nje superpith si ti. Imagjino te ishe andej nga Kongo apo Senegali si do te mbanin!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *