VIDEO/ Blofi i Sali Berishës me deputetin Alket Hyseni për ndërtimet në Ksamil

Sali Berisha vijon të shpërndajë ne faqen e tij në facebook lajme të rreme, duke goditur me mashtrime të ulta kundërshtarët e tij politikë.

Rasti i fundit është ai ditës së sotme ku akuzonte deputetin e Sarandës, Alket Hysenin, se po ndërtonte disa kioska pa leje në Ksamil për t’i legalizuar më vonë, për t’i kthyer në vila.

Fati i nje emigranti dhe vepra e zeze e narkodeputetit mafioz Alket Hyseni.

Lexoni mesazhi dhe shikoni videon.

Deshmi flagrante te rrembimit te prones me fallsifikim dhe mbeshtetje politike.

Legalizohen 6 kioska per te ndertuar 6 vila narkotrafikantet. sb

Pershendetje. Një qytetar nga Ksamili ka denoncuar në Saranda Ëeb vendosjen e 6 kjoskave, që sipas tij do të shërbejnë si objekte për legalizim të 6 vilave

Gati per legalizim vilat e narkotrafikanteve dhe narkoqeveritareve ne Ksamil. Pas ketyre kioskave qendrojne njerez te afert te lidhur me deputetin e sarandes alket hyseni i njohur per shume histori te famshme te rrembimit te pronave. Eshte pushteti politik i alket hysenit ai qe i ben institucionet e shtetit ne sarande ti nenshtrohen urdherave dhe jo ligjit”, shkruan Berisha në postimin e tij, që i është dërguar nga një gazetar militant i PD-së në Sarandë.

Por, e vërteta është krejt ndryshe nga ajo që shkruan Berisha në postimin e tij në facebook.

Sot, bashkia e Sarandës i ka shembur të gjitha këto objekte pa leje, duke liruar hapsirat publike.

Ky aksion i IKMT-së së Bashkisë Sarandë është përshëndetur nga vetë deputeti Hyseni, i cili ka kërkuar dhe bashkëpunimin e qytetarëve për të denoncuar këto që ndërton pa leje.

“Në Ksamil, shteti në këmbë për mbrojtjen e territorit.

Nuk ka kompromis me asnjë ndërtim pa leje, zënie territori me kioska, rrethime apo mbjellje pemësh në kundërshtim me ligjin, apo në dëm të natyrës dhe territorit.

Ju bëj thirrje banorëve të jenë vigjilentë dhe të njoftojnë dhe përkrahin strukturat e Bashkisë Sarandë, IKMT dhe Policisë së Shtetit në ushtrimin e detyrës”, u shpreh Hyseni pas prishjeve të këtyre ndërtimeve pa leje.

Gjithashtu, edhe kryebashkiaku Adrian Gurma pas prishjes sw objekteve u shpreh:

“Strukturat e Mbrojtjes së Territorit të Bashkisë Sarandë (Inspektoriati Vendor i Mbrojtjes së Terrtorit dhe Policia Bashkiake) së bashku me Ndërmarrjen e Shërbimeve në aksion për prishjen e ndërtimeve pa leje ne Ksamil.

Organet ligjzbatuese do të veprojnë me forcë mbi këdo që e shkel dhe nuk e respekton ligjin!”, tha Gurma.

Ky ishte një nga shumë mashtrime që Berisha publikon në facebook.

Më poshtë janë pamjet e prishjes së objekteve pa leje të ndërtuara në Ksamil. / Marrë nga Sarandanews.com/

 

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

REMOTE_ADDR:[]

22 komente në “VIDEO/ Blofi i Sali Berishës me deputetin Alket Hyseni për ndërtimet në Ksamil”

 1. Trebeshina says:

  Paske nerva derri,o vemje e ndyte,o i pafytyri Sali Krimineli,genje cdo diti,cdo ore cdo minut,dhe kete e di i madh dhe i vogel,te shkoj njehere gomari ne ure ne 2005,ku erdhe ne pushtet me cpifje,por dhe faj dhe te Fatos Nanos.Tani o gerdall politike ke rene ne usta,ka cecua bicak,keshtu qe ha mut kot.

  1. Commie Vermins says:

   Alketi nuk po i zhvillon me leket e mamase si Lali Eri…i ka me djersen e bithes…si Rama, Meta, Ahmetaj, Ruci,Brace,Palla , Basha etj etj..
   =
   o lolat e edmutit qe jua nxorri Saline ne pensionl……
   =
   ata pasurohen ne breza ..dhe nuk mund ta bejne kete pa mencurine tuaj militante….

 2. Bllofi i Salës says:

  Mafia e futbollit po ben gjithe keto bllofe dhe nuk
  ka shtet ta denoje ju thoni ca miza ketej

  Real Madrid Cadiz CF (0 -1) 1.22 6.00 14.00
  Real Madrid Shakhtar Donetsk (2 – 3) 1.18 7.00 15.00
  Barcelona Real Madrid (1 – 3 ) 1.85 3.90 3.90

 3. Bllofi i Salës says:

  Mafia e futbollit po ben gjithe keto bllofe dhe nuk
  ka shtet ta denoje ju thoni ca miza ketej

  Real Madrid Cadiz CF (0 -1) 1.22 6.00 14.00
  Real Madrid Shakhtar Donetsk (2 – 3) 1.18 7.00 15.00
  Barcelona Real Madrid (1 – 3 ) 1.85 3.90 3.90

 4. Broya kap qiellin says:

  Mafia e futbollit po ben gjithe keto bllofe dhe nuk
  ka shtet ta denoje ju thoni ca miza ketej

  Real Madrid Cadiz CF (0 -1) 1.22 6.00 14.00
  Real Madrid Shakhtar Donetsk (2 – 3) 1.18 7.00 15.00
  Barcelona Real Madrid (1 – 3 ) 1.85 3.90 3.90

 5. Broya kap qiellin keshtu! says:

  Mafia e futbollit po ben gjithe keto bllofe dhe nuk
  ka shtet ta denoje ju thoni ca miza ketej

  Real Madrid Cadiz CF (0 -1) 1.22 6.00 14.00
  Real Madrid Shakhtar Donetsk (2 – 3) 1.18 7.00 15.00
  Barcelona Real Madrid (1 – 3 ) 1.85 3.90 3.90

 6. A.GJ says:

  Alket Hyseni nuk po vdes nga varferia! As ai, as ndonje minister i Rames! Pasuri, vila, toka, makina luksoze. Shkelqejne te gjithe ne krye te Shqiperise se rrjepur e te ngordhur.
  Por sic thote nje proverb i vjeter cam;
  ” Kur nuk cicerojne zogjte qe jane bere per ate pune, eshte vrime e bithes ajo qe ben bilbilin.”
  Edhe ketu, ne vend te merrej SPAKU me krimin dhe korrupsjonin, eshte moterqiri i Vicidolit qe vrau, preu, shiti territore, hodhi ne ere Shqiperine, qe vodhi si i marre me Shkerdhenin dhe Shkerdhiten, qe na ben Profetin e Virtytit.

  1. beni says:

   Alketi ka qene refugjat ne Greqi ,atje i ka vene leket

 7. yllka do rikthim bastesh says:

  Mafia e futbollit po ben gjithe keto bllofe dhe nuk
  ka shtet ta denoje ju thoni ca miza ketej !!!!!!!!!! cenzura

  Real Madrid Cadiz CF (0 -1) 1.22 6.00 14.00
  Real Madrid Shakhtar Donetsk (2 – 3) 1.18 7.00 15.00
  Barcelona Real Madrid (1 – 3 ) 1.85 3.90 3.90

 8. yllka do rikthim bastesh says:

  Mafia e futbollit po ben gjithe keto bllofe dhe nuk
  ka shtet ta denoje ju thoni ca miza ketej !!!!!!!!!! censsura/

  Real Madrid Cadiz CF (0 -1) 1.22 6.00 14.00
  Real Madrid Shakhtar Donetsk (2 – 3) 1.18 7.00 15.00
  Barcelona Real Madrid (1 – 3 ) 1.85 3.90 3.90

 9. yllka do rikthim bastesh says:

  Mafia e futtbollit po ben gjithe keto bllofe dhe nuk
  ka shtet ta denoje ju thoni ca miza ketej !!!!!!!!!! censsura/

  Real Madrid Cadiz CF (0 -1) 1.22 6.00 14.00
  Real Madrid Shakhtar Donetsk (2 – 3) 1.18 7.00 15.00
  Barcelona Real Madrid (1 – 3 ) 1.85 3.90 3.90

 10. yllka do rikthim bastesh says:

  Mafia e futtbollit po ben gjithe keto bllofe dhe nuk
  ka shtet ta denoje, ju thoni ca miza ketej

  Real Madrid Cadiz CF (0 -1) 1.22 6.00 14.00
  Real Madrid Shakhtar Donetsk (2 – 3) 1.18 7.00 15.00
  Barcelona Real Madrid (1 – 3 ) 1.85 3.90 3.90

 11. Popullisti agresiv says:

  Mafia e futtbollit po ben gjithe keto bllofe dhe nuk
  ka shtet ta denoje, ju thoni ca miza ketej

  Real Madrid Cadiz CF (0 -1) 1.22 6.00 14.00
  Real Madrid Shakhtar Donetsk (2 – 3) 1.18 7.00 15.00
  Barcelona Real Madrid (1 – 3 ) 1.85 3.90 3.90

 12. Popullisti agresiv nga aLubjana says:

  Mafia e futtbollit po ben gjithe keto bllofe dhe nuk
  ka shtet ta denoje, ju thoni ca miza ketej

  Real Madrid Cadiz CF (0 -1) 1.22 6.00 14.00
  Real Madrid Shakhtar Donetsk (2 – 3) 1.18 7.00 15.00
  Barcelona Real Madrid (1 – 3 ) 1.85 3.90 3.90

 13. Popullisti agresiv nga aLubjana says:

  Mafia e futtbollit po ben gjithe keto bllofe dhe nuk
  ka shtet ta denoje, ju thoni ca miza ketej
  zoti mero tia le postikim ketij? jo jo ne asnje menyre

  Real Madrid Cadiz CF (0 -1) 1.22 6.00 14.00
  Real Madrid Shakhtar Donetsk (2 – 3) 1.18 7.00 15.00
  Barcelona Real Madrid (1 – 3 ) 1.85 3.90 3.90

 14. Popullisti agresiv nga aLubjana says:

  Mafia e futtbollit po ben gjithe keto bllofe dhe nuk
  ka shtet ta denoje, ju thoni ca miza ketej
  xhaxhi mero tia le postikim ketij? jo jo ne asnje menyre

  Real Madrid Cadiz CF (0 -1) 1.22 6.00 14.00
  Real Madrid Shakhtar Donetsk (2 – 3) 1.18 7.00 15.00
  Barcelona Real Madrid (1 – 3 ) 1.85 3.90 3.90

 15. Popullisti agresiv nga aLubjana says:

  Mafia e futtbollit po ben gjithe keto bllofe dhe nuk
  ka shtet ta denoje, ju thoni ca miza ketej
  xhaxhi mero tia le postikim ketij? jo jo ne asnje menyre///

  Real Madrid Cadiz CF (0 -1) 1.22 6.00 14.00
  Real Madrid Shakhtar Donetsk (2 – 3) 1.18 7.00 15.00
  Barcelona Real Madrid (1 – 3 ) 1.85 3.90 3.90

 16. BARDI says:

  I GJORI SALI QE POPULLI PO E CMEND ME INFORMACIONE KOTI DHE AI I PUBLIKON SI TE VERTETA.PO SPASKE ASKEND NE FAMILJE TE TE VEJNE FRE SE DHE FEMIJET PO U VJENE RADHA ME BE SHAKA ME TYE GJYSHI BARDI

 17. Ec perpara gjigand says:

  O gjigand hec perpara, se vetem nga ty dhjesin gjak kta komunistet e kuq hajduta. Vetem kshu do ta luftojme korrupsjonin, te gjith bashk. Ti bjeru ktyreve dhe ne nga ana tjeter ti qim motren Shkelzenit

 18. bregdetari says:

  Saliu dihet kush është,dhe gjeti një vjegë ku të varë gjuhën e pësjtirë. Përgëzoj bashkinë që i prishi kiioskat. Kjo e nderon,por kamë një pyetje: Kur filluan të ndërtohen kioskat dhe pse u lanë sa të ndërtohen? Kush i ndërtoi ato dhe a ka vedpruar konformë ligjit basjhkia për këta ndërtus që frika e ligjit dhe e ndësshkimit nuk i tremb?

 19. Xha Braho says:

  Sali bajga del bllof sa here qe ha mut,Ai eshte krimineli dhe hajduti me i madh gjate ketyre 30 viteve.Eshte totalisht nje plak idiot.

 20. Shkodra Loce says:

  Po mirë,ky qen bir qeni qe nuk na u nda gjithè jetes,ham e gam.., po ju udheheqes te qytetit ku i kini syt? A nuk i shikonit qe aty dikush nderton? Apo hajt,te dal ku te dal.!!! Kjo eshte papergjegjsi totale juaja. Ku dikush kap kazmen dhe lopaten dhe don te bej nje pune,qe ne goditjen e pare te kazmes duhej ndaluar. Perse jeni administrues te qytetit,apo per te vrar miza!. I jipni te drejt pastaj Sali qenit te bej gam gam gam…!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *