Lulzim Basha: Nuk i trembem përballjes me Jozefina Topallin

Në konferencën për mediat, kryedemokrati Lulzim Basha tha se nuk i trembet një përballjeje me Jozefina Topallin.

I pyetur lidhur me forcën e re politike të së ashtëquajturës si “gruaja e hekurt” në PD, ai u përgjigj shumë shkurt shkurt.“Jo”.

Kryedemokrati shtoi se prioritetet e tij i përcakton interesi publik dhe askush tjetër.

Pyetje: A i trembeni përballjes me Topallin?

Basha: Jo

Pyetje: A mendoni se partia e Topallit apo e Patozit janë shtojcë të Ramës?

Basha: Nuk kam kohë për të humbur as me këtë çështje, as me asnjë person, kam prioritete të tjera. Prioritetet e mia i përcakton interesi publik, askush tjetër.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Lulzim Basha: Nuk i trembem përballjes me Jozefina Topallin”

 1. Realiteti says:

  Interesi publik esht të japësh hesap për krimet e vjedhjet dhe dorëzimin e vilave e parave.

 2. Dashi says:

  Me ato kurva qe ke te partia jote ato grigja duma GD o lulzim djali ke me shku per lesh

 3. iriqi i xhozit says:

  Ulu mor ti nejun!

 4. Shefkiu says:

  Nuk ke perse ti trembesh zoti Basha! Te gjithe e dine, se Topalli, Patozi, e ndonje tjeter, nuk i krijojne partite per te trembur ty, por per t’na genjyer ne, popullin e thjesht. Por ajo qe habit ne kete rast eshte mungesa e fantazise nga ana e zotit Berisha. Ai vazhdon te ece me klishete e Ramiz Alise. Ashtu sic Alia krijoi partine Demokratike dhe disa fanatikeve te regjimit komunist si Berisha me shoke, u tha te shanin me rrenje e me dege komunizmin. po ashtu dhe Berisha po krijon nje numer partish, kundershtare te Bashes, duke u thene te shajne me rrenje e me dege Bashen (por kurre Berishen) vetem qe ne te mos i cojme votat tek Rama.
  Nuk i cojme te Rama, do ja japim Murrizit, (edhe ky ndoshta i krijuar nga Berisha) por vetem pasi te shohim qe kandidate per deputet ai te vendose individe nga e djathta reale, nga ata qe kane vuajtur pasojat e komunizmit. Berisha duhet ta kuptoj me ne fund se boll e shfrytzoi kete shtrese te vuajtur. ka ardhur koha qe ata te zene vendin e merituar ne shtet. Femijte e tyre jane edukuar ne shkollat me ne ze te perendimit dhe e meritojne plotesisht te thirren per te ndryshuar realisht gjendjen e vendit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *