Monika Kryemadhi për Topallin: Një alternativë më shumë, por Kodi nuk e favorizon

Marrëdhënia e tyre nuk ishte aq e mirë edhe kur LSI-ja dikur bashkëqeveriste me PD-në.

Por Monika Kryemadhi u kujdes të tregohej korrekte ndaj lëvizjes se fundit të Jozefina Topallit (me shumë për rolin e saj si grua), duke i kujtuar asaj në mënyrë jo të drejtpërdrejtë (dhe jo pa qëllim) se Kodi i ri Zgjedhor nuk e favorizon.

“I uroj suksese znj. Topalli. Një alternativë më shumë, një grua më shumë, kështu që i uroj suksese në të gjithë hapat e saj.

Ne jemi të hapur për të gjithë nuk është çështje e partive politike, këtu është çështja të gjithë kundër sektit të Rilindjes, pastaj partitë politike mund të përfshihen si të duan.

Kodi i ri u krijon problem partive të reja dhe atyre që duan të kandidojnë. Kodi i vjetër iu jepte mundësi partive të reja që dhe me 5000 vota apo 4500 të merrnin një vend në parlament, ndërsa me Kodin e ri e kanë të pamundur”, tha Kryemadhi.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Monika Kryemadhi për Topallin: Një alternativë më shumë, por Kodi nuk e favorizon”

 1. Hajt maj kurva e pyllit shko kiu.nuk ka ngel rraspi pa u ba pllitkane Lsi s
  Kush po t’pyt ty maj gallabarde trash?
  S’po kuptoj hic,qi kan ba Politiks nji kto Bathorexhijet
  mi kap hhelesh e mi hudh kirit

  1. shkodraloci says:

   pse nuk e sqaron opinion publik jozefina nese ka qene me pseudonimin dizinjatorja apo jo? apo jane llafe pazarıt

   1. Lefteri says:

    Ka qene dezinjatorja…… po Palikari nuk pyet
    se i nzorri ducin dhe palikarit ju bene syte 4
    i furti nje shpulle ducit dhe tha je kaluse per ne demokraci
    Tani kete e ka per here te dyte po zogu tani eshte bere pule dhe zogat e tjera presin
    Pa jozi perseri palikarin e vjeter te dizenjatorit

 2. Ka hall e shkreta per votat qe ka mare , mbase nga te pakenaqurit e PD , se tashti ato do kalojne ne nje alternative te re ,te djathte .

 3. ida says:

  E ngatrroni, sekt eshte Lsi, ne krye Iliri me pas Vasili nje dite dhe perseri Monika.

 4. 🤮🤮 says:

  Dy femrat më të urryera të politikës .

 5. Doktoresha says:

  Jam e sigurt qe levizja e Jozefina Topallit do kapi me shume mandate se Mona idiotja!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *