FOTO sa 1000 fjalë: Agron Duka feston me Çim Pekën ditën e parë pa koronavirus

Vëllai i Armando Dukës, Agron Duka ka festuar ditën e tij të parë pa Covid-19.

Ai ka qenë sot i pranishëm në “Air Albania” për të parë ndeshjen mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë që përfundoi me fitoren e kuqezinjve.

Për të festuar ditën e tij të parë pa virus si dhe fitoren e Shqipërisë, Agron Duka ia ka shtruar me verë  me Cim Pekën.

Më poshtë foto që flet sa 1000 fjalë. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “FOTO sa 1000 fjalë: Agron Duka feston me Çim Pekën ditën e parë pa koronavirus”

 1. Juristi says:

  O zot.Cim Peka ka mesu me honger me piru dhe thike.Maloku Cim eshte edhe tek vipat.Kjo eshte Shqipnia,Cim Peka Vip.

 2. Popull leshi says:

  Boni gabim covid qe ste mori kto hale

 3. Koti says:

  Agron e ke ulur shumë stekën, nuk të shkon tyj të ulesh në tavolinë me halabak!

 4. Mandravellua says:

  Neandertalet vazhdonje dalin ne foto me gote ne dore. Akoma duan te tregojne qe kane per te ngrene e per te pire…
  Sado para te besh , fisnk eshte e veshtire te behesh. Do breza…

 5. Martin says:

  Nivel ordineresh. E kane shtruar me meze . Bejn foto i hedh ne instagram qe po ha mish e po pi vere. Hahaaaa . Gon duka deputet. Cim peka minister kulture . Dhe hajde mos i voto te kam rixha

 6. SON says:

  Po pse kta ne stadium a jemi te barabarte apo disa kafshe jane me te barabarte…ptu

 7. Prostituta Kombetare Sali says:

  Leggendat e Shqipnise!
  Sheh te Qimin e Pekajve , Saleh Berishen, Alfred Lelen, Taulant Ballen, dhe…

 8. Çami says:

  Nga Nano te Peka.Nga pampersi tani pa breka.

 9. Durrsaku says:

  Do i ket ngelur hatri Dash Shehit qe juk e keni thirr.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *