Reja shpërthen ndaj Super Sport: Na çatë tr*pin me të njëjtat pyetje

Trajneri i Kombëtares shqiptare është shfaqur i nervozur nga pytjet që iu bënë nga gazetarët e Super Sport.

Pyetja që acaroi teknikun italian ishte ajo në lidhje me skemën e tij me tre mbrojtës.

“Skema 3-5-2?  U bë e mërzitshme kjo pyetje. Pse nuk pyesni se çfarë bënë sot dhe si ndihen lojtarët me skemën 3-5-2?! Gjithmonë nxirrni këtë histori.

Na çatë tr*pin me këtë punën e modulit 3-5-2, sapo mundëm bjellorusët që ishin ‘monstra’.

Futbolli luhet me 3, 4 mbrojtësa. Shpesh 3 lojtarë markojnë një kundër një, Doka luan në fazë ofensive.

Nëse ke lojtarë të tjerë, merr dhe rezutlate më të mira”, u shpreh Reja. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

13 komente në “Reja shpërthen ndaj Super Sport: Na çatë tr*pin me të njëjtat pyetje”

 1. Voica says:

  Bravo Reja! Mirë u ke thënë këtyre shkencëtarëve.

 2. Arjani says:

  Pipino bythe, kujdes me fjalet.

  Do pergjigjesh edhe 200 here, edhe 1000 here.

  Te isha une gazetar do te te kisha thene pipino bythe, gable latinishtfoles.

 3. Ka te drejte, as gazetare she as competente says:

  Llafazane dhe kaq, gazetar koti.

 4. loni says:

  Bravo Rreja, leri idiotet te zhgryhen si derat ne lluce.

 5. sali says:

  Me shume te drejte,Mbledhur nje grup traineresh te shkarkuar e qejf mbetur qe bejne analisitin e cfare nuk kepusin ,cdo trainer sapo vjen javen e pare keta analiste therasin duhet shkarkuar. Si nuk bejne nje vleresim a te thone nje dicka pozitive,Kombetarja fitoi 3 ndeshje rjesht me gjithe ato sakrifica te situates,si nuk i thane faleminderit njehere

 6. Ilir says:

  Po mire ja tha… Gazetare te TRAPIT! Duhet te behen profesioniste, te ndjekin koleget e huaj, ti kopjojne. Jane shume DRU me pre.

 7. Qwert says:

  Hahaha. Gazetar legena. Shume mire ua ke bere.

 8. Fantastike says:

  ……..gazetar leshi i bie fyellit ne nje vrime .

 9. buj says:

  nakeni ca trapin edhe ju trajneret italiane qe sa here ju ferkon krahet shefi boni si gore …yyyt tqr italjon bq, se po te kishte qene shqiptyar do kishte fitu me sh se ti zari dukes

 10. Andrea says:

  Me emision legenash se te SuperSport nuk ka.
  Gjithe vrer, sidomos Hafizi, fizionomia e humbjes eshte Hafizi.

  Emisioni me i dobet sportiv.

 11. cxucx says:

  pytja duhej ishte:
  sa ndeshje ke shitur?

 12. cxucx says:

  ..pytja duhej ishte:
  sa ndeshje ke shitur?

 13. Arben says:

  A.Hafizi flet sikur Shqiperia te ishte Gjermania apo Brazili ne futboll. Gjithmone i pa kenaqur, keshtu fliste edhe per Shqiperine e De Biazit edhe pse hyri ne Europian per here te pare ne histori. Pasi dolem ne vendin e pare ne grup ne radhe te pare duhet ti kishte uruar fjemte dhe trajnerin E.Reja per kualifikimin, por pyetja e pare ishte pse luajte me skemen 3, 5, 2 e ko me 4,4,2, apo pse more ket po more ate. Jane te neveritshme ato lloj komentesh. Eshte sikur ti thuash italise se 82 ti e fitove boterorin por nuk nuk mund ta urojme se more tre barazime ne grup,megjithese dole kampion bote. Reja na ktheu edhe nje here e grupin B, megjithese per shka te pandemise e shkaqeve te tjera i mungonin 6 titullare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *