Nikoll Lesi: Fol Luli, fol, se nuk të mbron dot vetëm Agron Gjekmarkaj. Duhet të përballesh me Ramën qoftë edhe duke u vrarë para Kryeministrisë

Nikoll Lesi kërkon nga Lulzim Basha, të dalë e të flaës për akuzat që rëndojnë mbi të, në lidhje me çështjen e debatit të fundit për përfshirjen e tij në mbledhjen e fakteve kundër UÇK.

Lesi thotë se akuzat ndaj Bashës janë politike dhe të dirigjuara nga Rama, por Basha duhet të dalë e të përballet me mazhorancën, pasi sipas tij, lideri i opozitës edhe vritet përballë një pushteti të tillë.

Shkrimi i Lesit  

Një stuhi mediatike e financuar nga Rilindja ndaj Lulzim Bashës për çështjen e një kasete si dhe loja djallëzore për ta nxjerrë liderin e opozitës si bashkëpunëtor me ata që duan dënimin e zinxhirit komandues të UÇK nuk pret derisa stuhia të kalojë, pasi pasojat do mbeten “trotuarve të opozitës” dhe pemët e rrënuara nga kjo fortunë do duhen paksa kohë të ngrihen, sepse kryeministri Rama ka një dyzinë me njerëz në rrjetet sociale dhe në mediat kryesore, të cilët me një oreks të madh, duke nënçmuar barkun bosh të qytetarëve shqiptarë, do të lenë njolla në muret e pastra të opozitës.

Nuk e mendoj dhe as që dua ta besoj atë që po thonë këto ditë për Lulzim Bashën, pasi e kam bindjen se asokohe Luli, një djalosh 25 vjeçar, ka rendur për të përkthyer apo mbajtur dosjet e UNMIK, siç mund ta bënte çdo djalosh shqiptar, këtej dhe andej kufirit, aq më tepër që ka bërë vetëm punën e një përkthyesi.

Por akuzat janë të gjithëkahshme dhe me një dirigjent që ka emrin Edi Rama. E gjitha kjo po inskenohet në kuadrin e fushatës elektorale, ku edhe pak muaj na pret nga refendumi popullor me 25 prill për ndryshim të qeverisë, e ku sondazhet flasin haptazi për barazim ndër tre partitë politike; pra PD, LSI dhe PS sillen me vota aty-aty. Sulmi frontal ndaj Lulzim Bashës ka edhe një synim dreqnues rilindas, sepse nuk e duan kandidat për kryeministër nesër, kur LSI dhe PD të kenë shumicën kushtetuese për të krijuar qeverinë,

Ndaj Lulzim Basha duhet të dalë e të flas ballë për ballë me akuzuesit, sepse nuk mund të mbrohet vetëm me intelektualin Agron Gjekmarkaj, që ndonëse mbetet kalibër i lartë si analist e njeri me popullaritet në të djathtën, apo edhe në majtën, por nuk mjafton.

Në këtë katrahurë mediatike, këtej dhe andej kufirit, ku janë ndërsyer gjithë urdia e pisllëkut ndaj Bashës, ky pra Luli, duhet të futet në skenë, bile në duel në fushë për ta sqaruar gjithçka përsa flitet e llomotitet, për shkak se po i hedhin njolla balte në kostumin e bardhë të përgatitur për kryeministër.

Lulzim Basha nuk ka pse e kalon me të qeshur apo me një përgjigje tangent në një media, por ka nevojë të zbresë për t’u përballur. N’daç në Top Channel apo te Fevziu i famshëm, apo ku ta duash që vijnë edhe akuzuesit, duhet të shkosh live dhe t’i dërrmosh me fakte dhe argumenta, manipuluesit dhe shantazhuesit tuaj.

Sulmet mbi Ju janë edhe mbi opozitën, indirekt, për arsye se je lideri i tyre. Luli! Në të vertetë po të ishte për mua (por pak më ke dëgjuar) unë do të sugjeroja që të mos pyesje as për Corona, as për polici e Surrelkarrike, por ti bëje thirrje popullit për t’u mbledhur mu para kryeministrisë dhe për t’u përballur me kryeministrin dhe krejt sojin e tij, njëherë e mirë.

Kur përpara ke një pushtet kriminal, arrogant dhe të lidhur me krimin, siç thoni përditë, atëhere lideri i opozitës i prin popullit kundër këtyre që sapo thamë, vihet në ballë, bile në rrjeshtin e parë kundër pushtetit mafioz.

Dhe në këtë rast për të sjellë demokracinë dhe shtetin ligjor, lideri opozitar merr parasysh edhe arrestimin apo të vritet përballë tyre, sepse ky lloj pushteti rrëzohet duke mos pyetur për veten, por duke menduar se ja vlen edhe sakrifica që shqiptarët të shpëtojnë nga oligarki-krimi dhe Rilindja si sekt që ka pushtuar PS-në.

Unë nuk po të kërkojë as të vritesh dhe as të arrestohesh, por dilju para këtij taborri horrash që kanë marrë gjitha pushtetet!

REMOTE_ADDR:[]

39 komente në “Nikoll Lesi: Fol Luli, fol, se nuk të mbron dot vetëm Agron Gjekmarkaj. Duhet të përballesh me Ramën qoftë edhe duke u vrarë para Kryeministrisë”

 1. Tonini says:

  Nikoll Lehesi as me shume e as me pak por nje qen i rrahur….ky eshte fundi i turpshem i ketij komunisti te qelbur….
  Ec Rame, ke nje popull te tane qe te mbeshtet dhe miqt e shumte perendimore.

  1. A. Z says:

   Nuk e kupton Nikollë idioti, se Basha është i dhjerë e nuk mbrohet dot

  2. Gjergji says:

   Pse o Nikollaq Zagari kujton ti se u harrua vjedhja per rrugen e kombit, po shitja e detit, po vjedhja e zgjedhjeve per bashkine e tiranes dhe mbi te gjitha pushkatimi i kater veteve ne zemer te tiranes nga ministri i brendeshem i Saliut. Kete quan kostum te bardhe ti Nikollaq? Jo ky eshte i zi stere dhe nuk pastrohet dot kurre, pastrohet vetem me burg per jete.

   1. Prostituta Atomike Sali says:

    Gjergji!
    Nuk e kuptoni dot ju shqiptarer Lulzim Nishtullen!
    Ju solli gjelberimin ne mes te Tiranes dhe solli politiken e therjes se qingjit ne mes te Tiranes.
    Per here te pare mbas 500 vjetesh u ke kurbani ke vendi i vet!

  3. Lufte-nxites - Ne sherbim te lobeve anti-shqiptare says:

   Ja legeni permanent. Lulit nuk po i vjen e keqja nga Rama por nga krimet qe ka bere. Dhe ti i sugjeron pikerishtv ate qe ben gjithmone Serbia: kur e sheh qe po i humbasin asetet fillon rremujen dhe kaosin ne Shqiperi. Ti je nje lufte nxites, je nje maskara qe i sherben parave te posta dhe lobeve anti-shqiptare. Pfttuuu maskara!

  4. Nje pytje per ty says:

   Une vetem nje pytje kishe per ty o idjote si te paguane ilir hajdutit ty kur ti ja botone keto shkrime se ky lloje shkrim veq Meta Saliu ose Monika munde me i shkrue dije mire more idjote se leket e shqiptarve eshte Duke te dhen ilir hajdutit

 2. OOOO lehes, Gjelmarkaj apo Gjokmarkaj nuk eshte intelektual i madh, per faktin se e krahasoi veprimtarine e lyrzim bashes si mbledhes faktesh kundra luftes se kosoves per liri dhe shtet ame, me nje domatexhi, qe veprimtaria e lyrzimit ne unmik karahasohet me disa kokra domate te kalbura apo nje portofol i humbur. Gabohesh o lehes i shtrydhur si limoni. Lyrzimi ka bere nje tradhti kombetare ndaj UÇK-se dhe i shitur tek serbet, pasi erdhi nga Kosova deklaroi nje pasuri 1,000,000 Euro, e kupton se si jane bere keto 1 milion me pune te pista ne favor te serbise, te njejten gje po ben edhe ti per te fituar para te pista si avokat i paafte i lyrzimit.

 3. 🤮🤮Bajgë !! says:

  Ky Leshi, të ha munë kur flet .

  1. Janulla says:

   Obobo te te mbroje zagari i Fahri Balliut do te thote te vije fundi i botes deri neser.

 4. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


  @Nikollë Gomari
  .
  Si s’u gdhënde o fshatar
  mbete tërë jetës gomar
  Lulja përballë një fjale humbi
  ti pret t’i bëj ballë një plumbi.

 5. vlora says:

  Nikoll ky djaloshi qe thua ti hyri ne politike me pasuri te madhe.Vertet mendon se duke punuar qofte dhe ne UMNIK per kaq vite mund te besh ate pasuri?Ti ke mbaruar dhe per fizike dhe mund ti besh llogarite mire.Nuk te shkon ndonjehere mendja sa mund ta blinde Serbia ate kasete?Supozim bej.Ai mund ti mohoj akuzat por ti mos e ver doren ne zjar,lere Gjekmarkajn ai ka hall tjeter.Ai do vend te sigurt ne liste.Nikoll cdo gje e ka nje cmim,ms e haro kete postulat

 6. lefteri says:

  Salih berisha po pregadit vrasjen e lulzim bashes
  kjo e vtmja menyre per te mbyll tradhetin qe i kane bere kosoves
  dhe popolli t rebelohet dhe te bejne lufte ndaj njeri tjetrit
  Organet ligjzbatuese ne vigjilence
  Saluhu po pregaditet per gjahun e radhes

 7. Shkodra says:

  O Nikoll po une te dija malsor te zgjuar?
  Po tek Luli Basha i ke varur shpresat?!
  Mire Saliu qe ska cben nga deshperimi, per te mos hequr pronesine familiare mbi PD, ka sajuar nje kukull teveqele per kryetar dhe i eshte kapur si mut pas kembes se karriges, po ti qe je kodosh, keto karlleqe reciton?!
  Ke marre aq fund sa i ke varur shpresat tek Luli Basha dhe tek Gjeka i shkrete qe svlen as sa Grida, Salinjani, Bardhi, Muli e Strazimiri qe bejne deputete, por e mbajne te pastroje halete e PDse, te llustroje vrimen e Saliut dhe Lulit dhe te ruaje breket e varura te Armines, kur ajo me Zenin jane neper bote tek shkerdhejne paret e shqiptareve?
  Iku ngordhi Saliu!
  Merr shembull nga vete ai kur i ngordhi partia meme! Nderro pllake! Nxirri kockat nga varri neser! Shkerdheji cka i mban shtepia! Bej pasuri nga pasuria e Zenit dhe Gites dhe derzoja qe te dy gjaksave, se drejtesia eshte lafarake! Nuk ke pse ti lepihesh nje mumje kadavarike! I ben dem xhepit, se burrerine ta pame.

 8. Tuk Tuk says:

  Fol Luli o Qen I serbise fol se po te urdheron ai qe flinte me Derrat dhe ju merrte ere pordheve te derrave….

 9. Aljen says:

  Agron Gjekmarkaj intelektual me reputacion? Give me a break . Nje spiun legen me IQ tmeresisht te ulet intelektual shqip foles…..

 10. Kolec Pohja says:

  Nikolla edhe pandi, Azemi, iliri, Blendi etj etj me qindra 20 deri 25 vjec a ishin kur moren ne duar pushtetin, pra nuk ishin te papjekur si Luli qe po thua ti. Sepse mor zoti nikoll cdo pune qe kryhet nuk eshte badihava por ka nje inspirim dhe nje qellim te caktuara e ne fund rezultatet. Sigurisht Luli nuk uroj te humb betejen ligj ore me probleme e kosoves sepse eshte para se gjithash shqiptare. Atij i uroj humbje ne fushaten elettorale si kundershtar per kete me intereson
  Por backgroundi aty eshte mbas aktorit Lulezim. Me drejtesi mendoj se è verteta vonon por del

 11. Mona krva says:

  Lesi eshte tipik shpellar. E ka mendjen vetem tek vrasjet dhe terrori.

 12. I tille je , sa here qe hap gojen says:

  Nikoll Lehesi mbete nje derromaloku i pa gedhendur . Problemi shtrohet ,ne se akuzat e ngritura nga Kosova , qendrojne apo jo , sa te verteta jane dhe perse i ka kryer ato veprime Lulush Idjoti .Te tjerat zgjidhen fare lehte dhe fashiten me nje here pa veshtiresi !

 13. Adile says:

  P D po pergatitet per nje arkivol te dyte .Udhezimet po i jep Lesi(qeni shume i zgjuar tek filmi….)por populli nuk i ha me keto mbrockulla.Lesi me duket sikur ty ta ka qejfi te jesh deputeti i PD.Ti duhet te jesh prane Bashes diten e dostrimit para Kryeministrise,atehere do te shohesh vete se c’do te ndodhi ….

 14. Zeri says:

  Mos ndodhte kurre qe te ba vrase veten Luli para kryeministrise se nuk ka kush ta zevendesoje, pervec Sali anusit! Larg qofte!

 15. Shqiptari says:

  Trimat si ky Nikolla,jane gjak tharët.
  Këta o të vrasin,o të ..uajnë .arët.
  E ka treguar,kur e dogjen ne vrimen e miut
  E dini çfarë bëri?Ia ..uajti .oqet Saliut.
  E njhohim të gjithë,si trim të krisur
  Çdo fjalë qe ka thëne e ka bitisur
  Po me këtë Ramen e ka tē lehtë
  Vetëm që brikun ta ketë të mprehtë

 16. Poko says:

  O Shkodrani, Nikolla eshte mirditor nuk eshte malsor, ne rast se je me tere mend shkodran duhet ti dish kuptimin e ketyre nocione ne ate treve.

 17. Tok e Xanun says:

  Gjeka intelektual?!!!!!!????!!!!!
  Gjeka or lum miku eshte nje cope muti dale nga barku i mizerjes.
  Perballe kryqit dhe dores se shtrire qe ja ofrojne per te puthur, nuk ka per te zgjedhur kurre shqiptarizmen! Shqiptar i mire eshte ai qe di te varrose kryqet e gjyesem henat, qe Shqipja te flituroje e lire pa zgjedhe, percarje dhe litar ne fyt.
  Gjeka eshte tipiku i injorantit qe ushqehet me folkor dhe ” profete” te llumit te tij, qe i sherbejne si tape e mendjes dhe zhvillimit intelektiv. Pertej humbet, eshte askushi.
  Arritjet me te medha intelektuale si shkrimtar ja ka kushtuar vrimes se Sali Berishes. Nje deshmi rrenqethese e mungeses se integritetit dhe nje shembull poshterues, se si gazetaret e neserm nuk duhet te degjenerojne kurre.
  Meqe ne letersi shkelqeu, ne politike eshte vetem vazhdim i berishizmit dhe humneres se llumit tribal, ku perfunduam pas diktatures enveriste po te hajvanit-lafarak, qe sot i lepinen menderen.
  Po ngordhni te gjithe si Partia e Punes, me nje grusht fanatikesh hajvane, me nje mumje te ballsamosur, me nje Ramiz qe i rri sus Shkerdhites se Zeze. Me mekate e krime.
  Trau qe ju mbajti der tani, po behet cope e cike.

 18. Jurgeni says:

  O zot pse , si ka mundesi qe te na degjenerosh deri ne kete fare feje si komb. Intelektual i larte thote gomari , o zot pse te lutem.

 19. Tarrasi says:

  Cu lodhe kot ,o zadrimor,gjerat behen me koke,jo tu i ra me dor.Ti domosdo qe dole i mencem,se te bani Edi Rama,Fatos Nano me shoke, te besh emer,po jo vetem emer,po te besh dhe shume leke,ti je qengj servil,qe pin gjithe kopene,se ka qene nje shprehje e vjeter;-qe qingji i urte,pin dy nena,kurse servili gjith kopene,se kush te njihte ty ne ate kohe,ty dhe keta port-halet e sotme,sa per ate se cfare ben ti Luli dhe atyre te tjerve qe i lepihesh ti,e sigurt eshte qe ju te rruni hajdarin,kurse akuzat per lulin dhe grupin e emeruar nga Sali Berisha mbeshteten ne fakte,nga deshmitare okulare,me emer e mbiemer,te bera jo sot,po sot e 15 vjet,kur Lulin e njifte vetem saliu dhe qe e punesoi ne grupin e punes,bashke me te bijen,per llogari te serbise,per te manipuluar fakte dhe ngjarje,per te fshehur fakte qe pasqyronin masakrat serbe dhe per te kriminalizuar UCK-ne dhe drejtusit e saj,pasojat e ketyre manipulimeve po ndihen sot,ne nje kohe qe miku jot,Berisha,ndertoi te gjithe platformen per te arritur deri ketu,kjo eshte tradheti kombetare,kjo eshte pabesi,kjo eshte poshtersi,per rezultatet e zgjedhjeve,do habitesh ti megjthe ata tutoret tu,se si do te dalin,ate referendumit e leshit,do t’jua pjerdh populli ne menyre fantastike,po si zakonisht do fillosh ti i pari,me urdher te padronve,qe krijoni alibi nga me te ndryshmet

 20. Ai qe kupton! says:

  Nje shkrim brilant qe eshte veshtire ta kuptosh ne se Lesi e mbron apo e mballos Lulin. Shkrimi eshte nje dualitet kontraditor midis asaj qe Luli duhet beje, por qe se ben dot dhe asaj qe Lesi thote kunder Rames por ne te vertete jane mendimet e Bashes. Shkrimi pershkruan boten e brendeshme te Bashes te perbere nga fjale te medha si krimi tradhetia korrupsioni qe Basha i leshon si pordhet e ujkut dhe mefshtesise se tij per aksion politik.
  Mendoj se fjalet qe leshon Lesi kunder Rames duhet te vihen ne thojza, qe lexuesi ta kuptoje me mire shkrimin. Ato nuk jane fjale te Lesit por fjale qe thote Basha vazhdimisht. lesi i leshon keto fjale per te ulur Bashen ne nivel kalamani. Kalamani kupton fjalet por I duhet kohe te behet burre dhe te justifikoje permbajtjen e fjales. Basha flet por nuk vepron. Ai nuk vepron sepse faktet ja kane zene koken me dere. Lesi me kete shkrim e ka ngritur ironine dhe sarkazmen ne nivel boteror. Apo jo?

  1. SSH says:

   ” Ai qe kupton”, me duket se ti ke me shume se kushdo tjeter ndihme te kuptosh shkrimin “brilant” te Lesit.
   Ne PD ka qarte disa rryma te fuqishme, qe luftojne se kush te rrembeje drejtimin e PDse, pas Berishes, te gjitha me nje pushtet paraje domethenes. Dhe nje nga keto eshte klani i Katolikeve. Mbeshteten nga Vatikani dhe jo vetem. Kane pushtet absolut mediatik dhe financiar. Jane pronare mediash, bankash, fshatrash turistike, hotelesh, fabrikash dhe pronash te paluajtshme. Kane nje mbeshtetje absolute te mafjes se zones se katolikeve dhe lumit te pareve te droges, prostitucionit dhe vjedhjeve te vilave te kontrolluara prej tyre.
   Kane nje mbeshtetje tribalo- fetare absolute ne terren.
   Politika e tyre duket e qarte.
   Asnje perplasje me Berishen deri sa te keputet, si mundesi per te ndenjur afer tepsise!
   Promovim mediatik i njeri tjetrit ( Katolikeve) si figura te medha intelektuale dhe patriotike!
   Per ta Kisha eshte gjithmone e para dhe kisha kendej dhe andej Adriatikut i mbeshtet, provon dhe kurdis, deri tek gazetat e Vatikanit jane ne funksion te tyre dhe intrigave qe luhen ne PD dhe kontrollin e saj te ardhshem.
   Duket se Vatikani ka bere edhe ujdine e duhur me Serbine, duke mbajtur larg Turqine, per vazhdimin e kontrollit te perbashket mbi PDne.
   Deri tani katoliket tane i kane sherbyer me devotshmeri dhe nenshtrim absolut kishes se Vatikanit, biles edhe si shqiptare nuk kane marre kurre guximin ti kerkojne te njohe Pavarsine e Kosoves, duke qene ne te njejten barrikade me Serbine, Greqine dhe kishen greke.
   Nderkohe qe ” investimi” familjar i Berishes, deshtoi ne menyre dramatike, denigrimi i maskuar i lidershipit te Bashes dhe lepirjet ndaj tij, qe nenkuptojne Berishen, jane rruga e duhur qe po ndjekin, deri sa te thyhet trau berishist qe po jep shpirt.

 21. Janina, kryeqytet i Shqiperise Etnike. says:

  E keni kot edhe ti edhe ai termometri anal i bajges plake, qe e quan intelektual! Nuk ka parti malokesh, as parti shijaksish, as parti skraparllinjsh, as parti himarjotesh, as republike mirdite, as republike vorioepiri. Ka vetem parti shqiptaresh dhe Shqiperi Etnike.

 22. Merati says:

  O Nikoll bytha te pelqen ti vesh nje arsye qe luli aso kohe ishte i ri dhe smund ta bente ate qe thone o lesi qe leh si qen te gjithe e kemi kaluar ate moshe por po ishe pak capken dhe i lidhur si luli me gocen e te parit te vendit a nuk ka vend ketu qe mesimet i ka mare nga partneria a mendon ti lehsi qenve qe ajo kasete mundet te kete rene ne dore te Serbve per miliona dollare pse o palaco ste shkon mendja nga halli qe ka zene kosoven po i lepiesh lul bythes keta politikane qe i jane qepur shqiperise po nuk u zhduken do e haje populli o plere

 23. NjeQytetarOptimist says:

  Me pelqeu fraza: Kostumin e bardhe te pergatitur kryeministror.. Ke te drejte, por mos e vesh duke mbajtur valixhet per ne Hollande o Leshi.. Gezuar Baftjar !!!

 24. Zeni says:

  E ke gjetur bythen o Andi, se je edhe nga Jacaja dhe pederast, sic thone komentet! E ke menduar mire, te di bytha ty!

 25. Juliano says:

  Les, ti je nje lesh nga trute, sepse dajaku dhe presioni i berishes, kupton qe ka lene gjurme ne sjelljen tende prej injoranti dhe te frikesuari. Ti je aq bastard sa ti i quan” urdi pislleku “dhe ate njeri ku sakrifikoi jeten per ti filmuar ate qe benin serbet me , kaq shkon ndyresia juaj. Ti ke lindur plere dhe ashtu do mbetesh ne kujtesen e shqiptareve. Te kujtoj se tema qe shkruan flitet per bashen, e per ty shkruhet aq sa portali ty te denon me burgim te perjeteshem.

 26. Na ruajt zoti says:

  Sjellje prej militantit të sëmurë….u thotë njerëzve dilni në protestë që nesër të fitojë post..Një njeri thjesht interesaxhi

 27. Ethem Lalaj says:

  Or Les..sh:Luli është i menderosur deri në grykë.Është agjent i UDB që në Rinas.Shkoi në Hollande për shkollim por u mor me spiunllëqe.Mandej shkoi në UNMIK-Kosovë-Sërbi për hetime për UÇK bashkë me Argitën,Malltezin,Kunatin,Të shoqen e tij,Albana Vokshin,Edit Harxhin,etj.
  -Dhe pasi kreu “mirë” detyrën ndaj Sërbisë e mori Sb- dhëndri Sërbisë dhe e bëri Ministër që vodhi e vrau bashkë me të.
  -Drejtuesit e UÇK i futi në burg në Hagë L.Basha. Pikë.
  -Nuk ka fai Rama…nëse ke ti o qëni Lesi.Merr një xhilet fringo…por mos harro shkumën.
  -Luli për mashtrim-tjetersim kasete për ushtar Sërb të vrarë nga UÇK,duhet të futet në burg për jetë.

 28. Trotski says:

  Te kam konsideruar inteligjent po paske Roitur Fare .Akoma nuk e ke njohue Lul-SumKapucin ???? Ai i shmanget debateve,hetimeve ,gjyqeve ,thirjeve ne Prokurori .Ai Derdimen Pshurret ne Breke.dhe nga gjithe gjasat eshte i menderosur dhe i demaskuar me fakte si Agjent i Serbve bashke me Sale Kriminelin.Lul-Sumkapuci ,bashke me Giten e Sale Vucidolit dhe te kunatin.

 29. Trotski says:

  Te kam konsideruar inteligjent po paske Roitur Fare .Akoma nuk e ke njohue Lul-SumKapucin ???? Ai i shmanget debateve,hetimeve ,gjyqeve ,thirjeve ne Prokurori .Ai Derdimen Pshurret ne Breke.dhe nga gjithe gjasat eshte i menderosur dhe i demaskuar me fakte si Agjent i Serbve bashke me Sale Kriminelin.Lul-Sumkapuci ,bashke me Giten e Sale Vucidolit dhe te kunatin.
  Basha eshte kthyer nga Kosova me 1 milion Dollare !!! Pra u ka sherbyer mire Serbve kundra UCK

 30. Shenjestra says:

  O Nikoll Qeni! Mediat nuk i ka me shume Rama por Basha,Berisha dhe Meta.Edhe ti je nje nga ata qen qe leh kundra Rames.Sa i perket Bashes ai eshte krimnel dhe ka punuar bashk me Ergita Berishen te komanduar nga komandanti madh Sali Berisha kundra kosoves dhe ne favor te Serbeve.”5 Prilli do ju turperoi juve zagaret e Sali Beerishes se do t’u nxierin si funderina qe jini.

 31. Manatia says:

  Nje nga fytyrat me te ndyra te politikes shqiptare te ketyre 30 viteve, Nikolle Lehesi, ka qene dhe mbetet fshatar ( ne kuptimin e keq te fjales, jo nga vendlindja ), nje njeri pa kulture por thjeshte nje lehes ne sherbim te sahanit qe beson se mund t’i lejohet te fuse lugen. Njeri i pakulturuar dhe pa karakter, ka shume vjet qe cirret e therret per dhune, djegie, lufte etj.etj. Por, kur pelcet ” kercet furtuna “, katundari i Spitenit vrapon te gjeje ndonje vrime si minjte e lagur nga shiu. Deshperimi i tij nga fakti se e di se edhe per nja pese vite te tjera s’ka gjasa ta therrase kush ne canak, e ka bere si te lajthitur, ate dhe idhullin e tij,hajdutin Meta.

 32. O Les…..o kryebushter!
  Lepires dhe i pafytyre,gjithe jeten zvarranik.
  Ta futi ne b..the tritolin Saliu dhe tani i shkon para ne gjunje dhe u ben goj…re perseri.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *