Publikimi i fotove nga morgu i Tiranës, Gjikondi: Opozita s’ka për të korrur kurrë fitore me kauzën e COVID, mbi varre të tilla s’ngrihen dot lapidare pushteti

Nga Brizida Gjikondi

Kishte 3 ditë që mbështetësit e PD mburreshin nëpër rrjete me eufori dhe histeri që për punë ditësh do dilnin foto të tilla që do e rrëzonin Ramën dhe dosja kosovare e Bashes do dukej lule..

Tani që vij në shtëpi dhe hap mediat sociale.. llahtarisem.. foto nga ambjente morgu ?!

Po ku është lumturia këtu ..

Ku është entuziazmi..

Po si ka mundësi të jemi kaq gjakprishur dhe pa kod moral..

Po pse kështu vihet në pushtet o damlla..

Mirë drejtori i morgut si i thekur i LSI ka bërë fotoreporterin kob’zi, po ju.. ?!

Shqipëria dhe shteti shqiptar ka shume probleme.. por fitore me kauzën e kovidit skeni për të korrur kurrë, mbi varre të tilla nuk ngrihen dot lapidare pushteti.

Turp !!!

5 komente në “Publikimi i fotove nga morgu i Tiranës, Gjikondi: Opozita s’ka për të korrur kurrë fitore me kauzën e COVID, mbi varre të tilla s’ngrihen dot lapidare pushteti”

 1. vlora says:

  PD=Parti nekrofile.Kjo nuk ndodh askund.Nuk vini keshtu ne pushtet.TURP PER PD

 2. Pensionist says:

  luldeda e lylbashici per para perpara!
  Per para perpara, me forca me gara!
  Se me ju pede do te dale e para,
  Ne fund te qershorit do te hani arra…

 3. Boston says:

  Shume i sakte shkrimi i jote.
  Me ben pershtypje i kudondodhuri budalla i PD, qe dhe artiste nuk eshte……..

 4. Taipi says:

  O JULI JEPI EDHE ATE TE PLAKUT TENDE TE MBULUAR ME FLAMUR ARAB

 5. baftiari tropoje says:

  Me vjen keq qe disa tipa si ky krici dalin dhe thone se kemi kaseta qe tregojne te verteten por cfar te vertete as ai nuk e kupton mbase ekuptoje salijani kaseten e babloqes FUNDRINA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *