FOTOT/ Vajza e ish-deputetes së PD: Mamaja s’më lë të lidhem me djem socialistë, marr edhe 2 mijë euro për punë

Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka fituar vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe fotot joshëse në rrjetet sociale.

Por deri tani, Ada Deda është munduar që jetën e saj sentimentale ta mbajë private. Së fundmi, modelja seksi ka vendosur të rrëfehet duke treguar se është në një lidhje dashurie, por vendosi të mbante të fshehtë identitetin djalit që i ka rrëmbyer zemrën.

“Unë nuk jam single por kam vendosur të mos bëj publike asgjë në rrjetet sociale sepse është më mirë. Larg syrit të keq, nuk jam dakord me femrat e showbizz që po shkojnë 30-40 vjeç dhe thonë nuk jam në lidhje, jam vetëm.

Tani e kuptojmë që jeni të famshme, por në momentin që mohon lidhjen me personin e zgjedhur do të thotë që po mohon edhe atë. Nuk është xheloz, jo fare,”- tha ajo e ftuar në emisionin “Glamour Zone”.

Si vajzë e një ish-deputeteje demokrate, Ada Deda pranoi se është ngacmuar edhe nga djemtë e socialiste por theksoi se e ëma e saj nuk pranon një mashkull që nuk është me bindje politike demokrate.

“Këto djemtë e famshëm mund të kenë krijuar lidhje, familjet e tyre pse të bëjmë lajme e ti prishim punë. Madje një çifti i famshëm, më kishte ngacmuar djali dhe mbas tre ditësh shikoj që më kishte bërë bllok dhe më mbajti për tre vite derisa u ndanë dhe më zhbllokoi.

Normal që më kanë ngacmuar djemtë e socialistëve dhe PD, por mami thotë që duhet të futet duke bërë simbolin e PD, kështu që djemtë e socialistëve vizën,”– tregoi modelja.

Ajo tregoi edhe pagën më të lartë që ka marrë në karrierën e saj si modele, duke thënë se ka qenë rreth 2000 euro.

“Si çdo modele, kam marrë pagesë të ulët. E imja ka qenë 50 euro nga mosha 16-17 vjeçe. Ndërsa pagesa më e lartë ka qenë diku tek 1800-2000 euro,”- u shpreh Ada Deda.

Ndërsa rrëfeu momentin e sikletshëm me nënën e saj, pas një lajmi në media se “Ada Deda ishte zhdukur.”

“Mami është shumë mendjehapur. Kam një histori me mamin, për shkak të një lajmi në portal, isha rreth 17-vjeçe. Unë kisha mbyllur Instagram-in dhe u bë lajm ‘Zhduket vajza e deputetes’. Mami ishte në një mbledhje në Bajram Curr dhe po kthehej në Tiranë, e kishin marrë në telefon dhe i kishin thënë se i vinin keq për ngjarjen, ndërkohë që mami i kishte thënë “Çfarë ka ndodhur” dhe ata iu ishin përgjigjur “Është zhdukur Ada”.  Më merr në telefon, por nuk hapa se nuk e kisha parë. Merr motrën, as ajo. Merr vëllain dhe i thotë që jam në shtëpi. Mami i thotë: ‘Thuaj Adës, veç mos ardhsha’,”- tha modelja.

33 komente në “FOTOT/ Vajza e ish-deputetes së PD: Mamaja s’më lë të lidhem me djem socialistë, marr edhe 2 mijë euro për punë”

 1. Dauti says:

  Bjeri ti pa mamaja te te rruaje macokun

  1. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


   @Ada
   .
   Thuaj Mamit mos ket merak
   se më njeh mua si Gopist
   unë ua fus ju si Demokrat
   por, ua nxjerr si Socialist!

   1. kashi says:

    gopisti eshte i madh

   2. Lala i Lushnjes says:

    Saktë Gopisti , tani e meriton pseudonimin. Tē erdhi në kohen e duhur.Hajt të vaftë mbar dhe kur të mbarosh po të dërgoj një kotruve me dhallë pusi për tu ftohur.
    Shënim: Po ka nevojë për kandil mer të ëmën ta mbai kandilin. Po nuk duroi dot deri në fund e ëma ndërro objekt.

   3. Gopi debilokratik says:

    Ahahahaha Gopisti koment fantastike,si gjithmonë!

   4. Qerimi says:

    O njish O figure 👍👍👍

  2. Maloku says:

   Po mire moj thote mami, pse ca ka Birisha, ste pelqen tyyyy…

 2. Zylo says:

  Jo cne i prish mamase biografibe pooolitike.Ky pirthni ju per kahe politike por i je vardisur dhe sta kane varur.Ndersa per leket qe fiton i merr duke bere lepirje k…t moj cupe.Viva la plastika.

 3. Burgajeti says:

  Keto modelet qe na dalin ne foto me dy gisht breke,kot i mbajne dhe ato.Vrima qe ato mbulojne jane te njejta tek te gjitha femrat,keshtu qe zere se ja kemi pare dhe ate.Prandaj perse te lodhen edhe per te veshur dy gisht breke,me mire hiqini dhe ato…

 4. Sqepari says:

  Mamaja eshte zhgenjyer nga meshkujt socialiste, ka te drejte!

 5. pjeter says:

  Ha ha mami Albinen e paska shume mendje hapur,por te keshillon ty ti mbyllesh po qe socialist?pa frike,ti hapi se me pd behen te gjithe,nuk ka shqiptar mi xhan qe nuk ndryshon,per lek e pjeshke,edhe djaj me brire behen.

 6. Prostituta Atomike Sali says:

  Pse nuk behet Shqiperia?!

 7. Albanian till I die says:

  Tallni bythen me leket e shqiptareve

 8. Xha Mezini says:

  Duhet te jesh pertej te djathtes dhe te majtes te keqen xha Mezini mos degjo mamin

 9. e Verteta says:

  Per ty une ju bej mutin te tera partive! Edhe feve!

 10. 001 says:

  Po me LSI-st pranon?
  Likja eshte duke kerkuar bjelloruse!
  Mos e lini te iki kaq larg maksimumi bajram curr

 11. Xoni says:

  Pse nuk e di mami qe ai “miku” eshte pa parti edhe pa shpatulla??

 12. Nuk pot’pelqeka Gjatesi e ati Socialistit
  E pabeshushme Djemt tane po marrin Like nga Modele Braziliane,
  si ajo qi pelqe Papes e fiton min.5000 € per mi tund bootht para Djemve te PS.
  Po deshe mej pfff
  Per gocen mvika keq ,sepse i ploteson kushtet. Y 🙄

 13. Tani says:

  « Mamaja nuk me do me mashkull qe te mos jete PD-ist! O cfare injorance ! Femer me të vertete injorante ! S’ke ç’thua tjetër!

 14. Taipi says:

  Kjo QEMKA FIKS PER ATE DEBILIN E FAHRI BALLIUT

  1. titi says:

   Po ate macokun e Zef Dedes ku e le, ate seksi men qe nuk ngre dot nje thes me kasht.

 15. Tironci says:

  Lidhu me Salianjin , ose me çunin e fari balliut , ose me mul noken , ose me stresin ke me zgjedh sa te dush , mir e ka nona jote , se socialistve si ha palla fare per ty dhe plaken tate , gjej malok ke PDja qe ne xhdo dy fjal kan fjalen qifsha ata jan kismeti jot , je mish per ujqit dhe arinjt , nuk te lidh gjo me njerzit , dil ndaç me brek ndaç pa brek .

 16. Nick says:

  Hahaahahaaaa…nuk do mami se socialistet e kane veglen ngjyre çiklamin nuk ju shkon me ngjyren e syve

 17. veri says:

  Edhe ne kohen e komunizmit keshtu ka qene prandaj si parti komuniste qe eshte PD me ne krye shokun Sali keshtu te vazhdoi por ti si bunder qe je pallohu me socialiata mos e rruj cfar thot jotom.

 18. Daja says:

  Adushe Piku nuk njeh parti perndryshe te bej synet.

 19. Arbërori says:

  Injoranca në piedestal, edhe thotë që të jëmën e ka mendjehapur edhe pastaj thotë që nuk e lë të lidhet me socialistë, hec e merre vesh.
  Lëre pastaj gjuhën shqipe, “ato djemtë”, po për femrat si i bie të thuhet, “ata femra”?
  Mjerë mjerë ça na ka gjetur. Në atë vend mbizotëron llumi.

  1. Bytha ne gazete qe flet per moral says:

   Pyete mamin po kur e kane te madh dhe me gunga🍆🥖🥒🥕 kualifikohen? Shpresoj te jete pozitive, se demokrate te pd ska ato jane komunistat e fundit qe jane vesh me blu.

 20. M....mecit says:

  HAHAHAHAHAHA o sa kam qesh me komentet qe jan ber per kete TRU SHPLAREN. Ti moj goca e ALBINA DEDES te jap nje keshill te mire lidhu me sekretaren e pergjishem te PD,s BABALE GAZE BARDHIN se ( Ai ) esht amshori i partis se mamit tate. Besoj dha mami jot do jet dakorde me ket lidhje me qe GAZIA esht demokrat i vertete.

  1. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaa
   Ose te palloj bashen Kryepederin me Dildo -Vibrator
   ne fitu sa ti nxej pajdhi ✌😎😂🤣

 21. M....mecit says:

  HAHAHAHAHAHA o sa kam qesh me komentet qe jan ber per kete TRU SHPLAREN. Ti moj goca e ALBINA DEDES te jap nje keshill te mire lidhu me sekretaren e pergjithshem te PD,s BABALE GAZE BARDHIN se ( Ai ) esht amshori i partis se mamit tate. Besoj dha mami jot do jet dakorde me ket lidhje me qe GAZIA esht demokrat i vertete.

 22. Vrkrt says:

  …hee..
  Kur e mur mami n telefon s ja hapi se ka pas qen tu la tavën alla demokratçe me nanji demokratiks ,varjanti dy komt perpjet,..m falni..dy gishtat perpjet…

 23. Vrkrt says:

  …kur kjo deputetja e PDhèsè te behet me partin ekologjike,kjo do ti thot goces qì t lidhet veç me ….. zezak.

 24. Aqif Kapertoni says:

  As mos e rruj hic. Ti si socialist e demokrat ja bene gojore njesoj per para. 2000 euro i shef ne enderr ti, po nje dyqindeshe per nje shqepje ne bythe ta kisha dhon me qejf. Me kusht qe te pranosh derdhje brenda edhe shplarje kari me goje pas mbarimit. Se sdo mbaj mutin tend ne kar une! Bythmute.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *