Merr flakë Piramida në Tiranë

Sot pasdite rreth orës 18:15, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës.

Policia në një njoftim për mediat bën me dije se ka vetëm dëme materiale dhe nuk ka asnjë qytetar të lënduar.

Forca të shumta zjarrfikëse kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e tij.

Ndërkohë për këtë ngjarje është ngritur dhe një grupi hetimor dhe Policia po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Merr flakë Piramida në Tiranë”

  1. Taulant says:

    Si zjarri mbas kulles se Sahatit ku tani po nderton bastardi Veliaj nje perbindesh 80 metra te lart.

  2. Edvin Rama&lalieri says:

    mos u beni merak se do bejme ndertese te re, por ksaj rradhe me fonde private😉

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *