U godit me sqepar nga bashkëshortja me të cilën ka 10 fëmijë, 61-vjeçari humb jetën pas disa ditësh në spital

61-vjeçari Llesh Deda, i cili ndodhej në spital prej disa ditësh pasi u godit nga bashkëshortja, ka humbur jetën.

61-vjeçari u godit me mjet të mprehtë (sqepar) nga bashkëshortja e tij, Drane Deda 58-vjeç pas një sherri të ndodhur në familje.

Burri i ndodhur në efektin e alkoolit ka debatuar me bashkëshorten, debat i cili ka degraduar në dhunë.

Ngjarja e rëndë ndodhi disa ditë më parë në fshatin Sanxhak në afërsi të Kurbinit.

Çifti kishte 10 fëmijë, ndërsa aktualisht mësohet se gruaja është në komisariatin e  policisë në Kurbin.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “U godit me sqepar nga bashkëshortja me të cilën ka 10 fëmijë, 61-vjeçari humb jetën pas disa ditësh në spital”

 1. 32 Perandoret Iliro Romake says:

  Zonat ” katolike” ne Shqiperi jane zonat me kafshe dhe me te prapambetura.

  Ironikisht jane edhe me anti myslimanet dhe me anti turqit ( per shkak te injorances se tyre masive ) duke ngaterru Osmanine me Turqine dhe duke mos ditur faktin qe ne krye te Osmanise ishin vllezerit e tyre te gjakut, Shqiptaret myslimane.

  Jane zonat ku njerezit nuk kane lexu 1 liber ne jeten e tyre, ku vjdhin ende shtepi dhe makina, ku nuk ja kane idene diolomacise boterore dhe te vetmet zona ne Shqiperi qelane dergu femra tek bastardet serve nderkohe qe servet detgojne prostitua ne Shqiperi.

  Edhe Enveri i izoloi.

  1. Qenkekeq says:

   Katoliket s‘jane frigacake lepirse qe tolorejne çdo lloje dhune por i dalin zot vetit. Kush qenje normale s‘esht antimysliman dhe kush deshirone te ket vella nje mysliman!? Arsyeja?!

 2. Ben says:

  Ti 32 perandoret I ben hije tokes kot je kokra e injorantit dhe mund te jesh ndonje zuzar qe flet shqip qe I ndan shqiptaret ne katolik dhe myslyman problemi eshte me I thelle sepse ishin keto vellezerit tane turq ose osman qe na lane ne kete prapambetje.

 3. Sali bubullima says:

  Sigurisht , katoliket keijojne probleme. Ju muslimane jo, zapton turky ju beheni turq, zapton greku ju beheni greke me kryq, vjen enveri ju beheni enveriste! Te qifsha la mama

 4. Papi says:

  Pse ja shtremberoni rrjedhen lajmit keni goxha adresa me u grind per fe ne internet
  Pyetja ime eshte meqe u be ligji per te larguar burrat nga shtepia me kete rast duhet te behet dhe nje ligj per grate apo jo?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *