VIDEO/ Bes Kallaku feston ditëlindjen dhe s’pyet për rregullat e Covid, Kryemadhi ia merr valles mes dhjetra të ftuarve

Bes Kallaku ditën e djeshme ka festuar 35 vjetorin e lindjes.

Edhe pse në kohë pandemie aktori ka vendosur që ta festoj ditëlindjen.

Ai kishte organizuar një festë ku kishte të ftuar të afërmit, por edhe personazhe të njohura të publikut shqiptar dhe fabula ishte “jeta në fshat”.

Aktori ka postuar në rrjetet sociale disa momente nga festa që nuk na i ‘tregoi’ ditën e djeshme.

Në foto e publikuara shihet edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi që ia ka marrë valles mes dhjetra të fturave.

REMOTE_ADDR:[]

12 komente në “VIDEO/ Bes Kallaku feston ditëlindjen dhe s’pyet për rregullat e Covid, Kryemadhi ia merr valles mes dhjetra të ftuarve”

 1. 🤮🤮 says:

  🤮🤮🤡🤡

 2. Reklamë më të keqe se kjo, zorr se do të bëj Leshelija. says:

  Ku ka katandisur Munika!?!?

 3. Take Malindi says:

  O zot, çfarë të kemi bërë që na ke mallkuar ???
  Kemi një Presilesh nga katundet e Skrapit, me gruan nga katundet e grykave të humbëtirave të Dibrës dhe na japin mënd, na bëjnë karshillëk, me katundarin e Bubqit të Fushë Krujës, me “gaztorin e mbretit”, në kësisoj halli që ka ky popull mbi kokë.
  O zot, na ndihmo.
  U ngritën këta birbo katundarë, e na frustojnë ne, një popull të tërë.
  O zot, ku na ke katandisur.
  Gjyshërit,tanë, me shkolla e diploma, me kostume, kollare e borsalina qysh më 1900, dhe jemi qytetarë model e intelektualë të ndershëm, ndersa për këta monstra katundi, që gjyshërit e tyre, kanë qenë akoma me gjethe fiku, na fyejnë me tërbimin e tyre nga paratë e vjedhura.
  A ka zot ?
  A ka drejtësi ?

  1. E verteta says:

   O zot sa mire ke shkru per keto kafshe. Sa mire ke shprehe deshperimin tend dhe gjithe popullit per keto hajduta te felliqur. Vetem ne shqipri ndollin keto kafshlleqe. U shuafte rraca e ilir mutit e nafie dybekut.

 4. zafiri says:

  Duhet respektuar menaxheri i pasurise familjare.Besa katnari administron gjithe pasurine e ciftit hajdut Meta,por ketu ka vdekur shiku e policia,ndersa prokuroria ska lindur akoma.

 5. Roland says:

  Monik shurra ne valle …monik kurva po kercen …..hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa……..,hajde shurrë hajde….safi kurve muti

 6. vlora says:

  Nje president qe thyen regullat qe ka vendosur qeveria,nje kryetare partie e opozites qe shperfill ligjin,nuk kane emer tjeter vecse PLEHRA Ndihem i turperuar qe presidenti i vendit tim eshte ky qe eshte.Peshqeshin na e ka bere Edi Rama

 7. cubi.matjan says:

  Bufoni i mbretit (presidentit).

 8. k says:

  Aman perse i nxirrni katunarët në gazeta se na e përshirosët weekendin.

 9. Hajdut me cizme says:

  Duhet te gjobitet per mos respeltimin e masave antocovid se bashku me Monen.

 10. Nik says:

  Jepi fshati kooperativist nè dhomèn e kulturès me kryetarin e kooperativès Meta si dhe brigadieren e dalluar Kryemadhi.Kooperativa e Bubqit organizoj kètè fest me rastin e realizimit nè ndèrzimin e lopève dhe derrave dhe njè prej fshatarève tè Bubqit i cili asnjèher vuri sy nè gjumè duke qèndruar mbas kafshève tè mèsipèrme qè vallzojn u dekorua nga Kryetari i koperativès Xhipe Meta .Veterinerja e dhe mjeshtrja e Lalèzit Kryemadhi me 13 banja nè Lalèz ishte e para nè valle si asnjèher tjetèr.Unè si shtet ju vendosja hekurat komplet fshatarève dhe gjoba qè mos t’ju shkonte ndèrmènd mos tè festonin gjith jetèn,mbyllje restoranti pèr mos ta hapur kurrè,vetèm kèshtu veprohet nè njè shtete ku vepron ligji,ndryshe tè gjith tallen me ligjin dhe shtetin qè nuk ekziston.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *