Fatmir Mediu flirton dhe me Ramën: Jam gati të ulem për kafe me të, s’jemi armiq bashkë

Fatmir Mediu po luan të gjitha kartat, që të dalë deputet nga lista e PD-së.

Për këtë arsye ai ka nisur presionin ndaj Lulzim Bashës, duke nxjerrë kandidatët e PR-së për zgjedhjet e 25 prillit.

Më pas ka thënë se është gati të bëjë koalicion edhe me LSI-në e Monika Kryemadhit.

Ndërsa në një intervistë për Report TV ka flirtuar edhe me Edi Ramën, duke deklaruar se është gati të ulet për kafe me të.

“Unë do e bëj vaksinë , nuk kam frikë nga teoritë konspirative me vendosje çipi. Në raport personal nuk kam asgjë me Ramën, mund edhe të pi kafe me të.

Unë kundërshtarin politik nuk e shoh si armik, nuk e kam zgjedhur unë Ramën, por socialistët”, tha Mediu.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

15 komente në “Fatmir Mediu flirton dhe me Ramën: Jam gati të ulem për kafe me të, s’jemi armiq bashkë”

 1. Nafia says:

  Kafe me ty nuk begenise te pi une, jo Rama qe nuk te pjerdh kush je.

 2. Jim says:

  Eshte e vetmja menyre per te pasur mbrojtje per Gerdecin dhe shume gjera te tjera duke qene deputet!

 3. Shkodrani says:

  Normal që për karrige, bëhesh prostitutë politike.

 4. "Mrekullia" says:

  O Fato, po kerkon te behesh deputet me cdo kusht. SPAKU po te vjen rreth per bemat qe ke bere kur ke qene Minister i Mbrojtjes, ne qeverine e salehut e sy- peshkaqenit. Po kerkon filtrim edhe me PS, qe te marresh imunitetin e deputetit, e ti shmangesh pergjegjesise si “politikan”. Por kesaj here deputet nuk do behesh, e do konfirmohesh si i korruptuar, o republikan mediu.

 5. Mehdiu nga medina says:

  Mjafton te hash qyl edhe nje kater vjecar more lapanjoz,nuk ka rendesi se me cfare pale.

 6. rexha 10 says:

  SHIKONI SE PO LUHEN KARTAT PER TE ELEMINUAR PPSH.dmthPS.NESER PO PD DO TE THOTE :E PERZUME NE ,DHE E MORI RAMA .KURE KY DUHEJ TE DENOHEJ ME BURGE PER NGJARJENNE GERDEC ,SI MINISTER I MBROTJES NE QEVERINE BERISHA

 7. ? says:

  More sa vota ka te vetat ky njeri? Jo ne koalicion, si ka qene deri tani?

 8. Duam drejtësi .🇦🇱 says:

  Mos harroni, ky ishte ministri i Gërdecit .
  Jo vetëm që nuk dha dorheqjen, por nuk ka kërkuar as falje për të vdekurit e bëmës së tij .

 9. lypsiari21 says:

  Ky eshte delenzhi shkon si qen ku ti hedhin nje krodhe, keshtu ka bere 20 e me sh vjet me PD.
  Ska asnje peshe ne politike pervec se businesit personal.
  Karikatura me e mire e politikanit funderrine.

 10. Zot na ruaj says:

  Veç parti nuk ka ky….mos qoftë e thënë ta lënë mëntë PS e të fusë Gërdecin në kuvend

 11. ana says:

  Te pi Rama kafe me ty? Po pse per budall e di ti Ramen qe te humbase elektorat tani ne prag te zgjedhjeve? Ti maksimumi deri tek Gjinushi mund te shkosh jo per kafe por per muhabet! hahahahahahahahahahahahahah.Kellire!

 12. deti says:

  te erdh fundi o legen i ndyre mjaft ke honger ke pire e duke kercy piciruken

 13. 👎👎 says:

  Mediu!!!!👎👎

 14. paloqja says:

  Mediu bashke me lapanjoset e tjere, gjoja kryetare partishe pa elektorat, pet tete vjet kushedi sa pale kepuce kane grisur duke hyre dhe dake nga zyra e Bashes ne SHQUP. Vetem oer te bere bythen e tyre deputete.

 15. Beni says:

  Hahahaha… ckam qeshur. Fate, heren e fundit qe kemi ngrene bashke te menca e qytetit studenti kur ishim student do te jete hera e fundit qe edhe une te ulesha prape me ty qofte edhe per nje kafe. Me ke zhgenjyer komplet. Vite me radhe. Mashtrove, vrave dhe e katandise kete popull si mos me keq. Te kesh turp!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *