FOTOT: Modelja e famshme vjen e “nxehtë” nga plazhi

Modelja e Victoria’s Secret është njohur për trupin e saj.

Dhe Georgia Fowler tregoi format e saj teksa merrte rrezet e diellit dhe freskoj në plazh.

E veshur me bikini 28 vjeçarja dukej mjaft seksi. (TemA)

1 komente në “FOTOT: Modelja e famshme vjen e “nxehtë” nga plazhi”

  1. kurvari says:

    qenka piçke thate

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *