“Pritet aderimi në Vetëvendosje”, Ditmir Bushati reagon pas lajmeve në media: Është thjesht mashtrimi i radhës, i uroj suksese në jetë

Ish ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka reaguar fill pas lajmeve në disa media ku raportohej se ai do t’i bashkohej lëvizjes “Vetëvendosje”.

Deputeti socialist thotë se ky është një mashtrim dhe se nuk ka asgjë konkrete.

“Lajmi” i botuar në një portal në #Kosovë është thjesht mashtrimi i radhës. Kushdo që qëndron pas këtij mashtrimi, i uroj suksese në jetë! #fakenews”, shkruan Bushati. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në ““Pritet aderimi në Vetëvendosje”, Ditmir Bushati reagon pas lajmeve në media: Është thjesht mashtrimi i radhës, i uroj suksese në jetë”

 1. Ed says:

  SIC JE DHE TI NJE MASHTRIM I PA BESE

 2. Tanguli says:

  Jeni bere per gjynafe more derdimener,ate qe eshte ikone e Ps ne shkoder doni ta nxirni e ta beni pise por sdo ja dilni dote.

 3. DinPak says:

  Nuk e kuptoj, pse duhet t’i urosh suksese nje mashtruesi!

  1. Leksi says:

   O pika ketij qe shkruan me gabime dhe ka qene minister mender. Kujtdo, i uroj suksese, kushdo i uron suksese.
   A ditezi o ditezi. Fajet i ka Rama qe i ka dhene mundesi te faktorizohen, medioker si puna e ketij dhe Mirela Kumbaros. Turp

 4. D.Didani says:

  Mos kalo neper kotece se do mbushesh me pleshta Z. Bushati!
  Ku ka ze nuk eshte pa gje!
  Po doli nga oxhaku tym,ne vater ka zjarr!

 5. Roberto says:

  Nja dy dite me pare komentova pikerisht per kete gje sepse nuk e besoja qe Ditmir Bushati te binte kaq poshte dhe te perzjehej me llumin e Vetvendosjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *