VIDEO: Kur vallëzimi për pak sa nuk kthehet në tragjedi

Një mësuese baleti është me fat që është gjallë pasi u përplas keq me kokë në tokë.

Millie Slennett, 25, sfidoi motrën e saj Rosie për të parë kush mund të bënte lëvizjen më të mirë të vallëzimit gjatë një dreke familjare në shtëpinë e prindërve të tyre në Sidnei në Ditën e Krishtlindjes.

Pas një përpjekje me të dashurin e saj ajo u rrëzua keq në tokë dhe theu qafën. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO: Kur vallëzimi për pak sa nuk kthehet në tragjedi”

  1. Po ta leshosh ashtu partneren,
    pa pasur asnji fije ndjeshmerie ose kontrolli,
    se ku e si bie partneria ne toke, vetem me qen nji Trung
    por kurr Partner ne nji Lidhje te ndjeshme 😉

Lini një Përgjigje te Halleluja ...! Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *