Video që po “shpërthen” rrjetin, Topalli: Si ka mundësi që Lulzim Basha në kohë tërmeti shtoi dy vila?

Rrjetet sociale nuk e kanë harruar faktin që Lulzim Basha gjatë tërmetit të vitit të kaluar ka marrë dy vila në periferi të Tiranës.

Duke e ironizuar me momente gazmore të në Instagram dhe pyetjen e Jozefina Topallit shtrohet pyetja; Si i ka bërë të tijat dy vilat luksoze Lulzim Basha?

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Video që po “shpërthen” rrjetin, Topalli: Si ka mundësi që Lulzim Basha në kohë tërmeti shtoi dy vila?”

 1. Bato says:

  230 milion Euro bejne shume me shume se 50 vila Xhozi keshtu qe 2 vila jane simbolike

 2. Voto PARTIN SOCIALISTE says:

  Normale
  Me pune dhe djerse
  Te tane votuesit e PD kan ba dy vila si lulashi.
  Dy gishtat mrapa kan marr.
  Voto pd
  Te futen 2 gishta mrapa
  Ju pelqen keshtu?
  Auguri thon Taliant.

 3. Desario says:

  Si i ka bere basha vilat, e di vetem familja korlone meta mona. Popull dele, ku hajdutin e shajne diten dhe naten flejne me te. Kur ke ne krye te shtetit, njeriun simbol i se keqes, çar mund te presesh nga te tjeret. SPAK e burr aspak.

 4. Pergjigja e sakte. Vjedhje Rama and Basha. Ju flm.

 5. Olsa says:

  Ashtu sic e fitoi dhe djali i jozefines vendin e audituesit ne klsh ne kohe pandemie me provim online……🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *