VIDEO: Ilir Meta, vizitë misterioze në një banesë private në Vlorë

Edhe pse Ilir Meta thotë se nuk takohet skutave, faktet tregojnë të kundërtën.

Gazeta TemA ka siguruar një tjetër video të tij, në Vlorë.

Ai ka zhvilluar një vizitë misterioze në një banesë private.

Meta në këtë takim, ka qenë vetëm dhe nuk shoqërohej nga asnjë bashkëpunëtor apo shoqërues.

Me shumë mundësi kjo vizitë ka qenë ekstremisht private, pasi rrugica ka qenë bosh dhe nuk kanë qenë as makinat shoqëruese të eskortës së presidentit, me përjashtim të asaj që e transportoi në shtëpinë misterioze.

Pas daljes nga shtëpia, edhe pse s’ka pas asnjeri, ai ka përshëndetur me dorë.

Në fakt, përballë tij ka qenë një gazetar i TemA-s që po e filmonte dhe ndoshta presidenti e ka marrë si mbështetës së tij.

Ndërkohë, pavarësisht paranojave, e sigurojmë presidentin Meta se gazetari ynë ka qenë fare rastësisht aty.

Nuk është se po e ndjekim.

(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

17 komente në “VIDEO: Ilir Meta, vizitë misterioze në një banesë private në Vlorë”

 1. LIke Zagari says:

  Ilir Meta eshte bere si ai Qeni qe ka shpetuar nga zinxhiri,si qeni qe ka Humbur te zone…..
  Lere le te Bredhi,por se paku mos e lini te Hyje ne Presidence..lol

  1. Lanabregasi says:

   Ky njeri eshte bere teper i rrezikeshem per sigurine ne vend. Kushedi se cfare plane thur ky monster, ndaj duhet ndalur ky qen i terbuar.

  2. Tip hajdute ne kriminel se dhe hajdute e kriminela sidhen gjith diten verdalle says:

   Ky njeri eshte nje hajdute dhe i lidhur me krimin kemb e koke por une jame i sigurte se ky Ike e takone kriminela e hajdute per te siguruare vota per Lis

 2. Floriri says:

  Mi skutash patjetër per plane dhe pisllëqe. Njeriu i keq me njerëz të këqij.

 3. birce says:

  O Like floriri, mos u lodh a i vrare se ne Vlore ti do te fitosh koqet e balos dhe futja Monikes por me kryesorja eshte se dhe ne Skerpar do te fitosh nje k*r….., populli i ka syte ne balle dhe e shikon se kush punon e kush vjedh flori.

 4. Iken iliri del monika says:

  Ka blere macok per moniken se shkurti eshte muaji seksit per macet.

 5. Mandravellua says:

  Do ket shku per pidh, se dhe Mona ka qen e zan me fushaten kto kohet e funit.

 6. Temi says:

  Bravo gazeta Tema, qe diskretitoni kete palo burre, shume i frikshem eshte, mund te bej cdo gje. E ndjen se nuk ka fund te mire, grahamat e fundit. Eshte malok Skrapari, cdogje pritet prej tij.
  Cmim nobel Tema

 7. Hessen says:

  Kruaje, kruaje me vlonjatet o Like, por kur te te kene futur hellin ne b**** do e shohesh Moniken ne valle.
  Ke takove ne Vlore?
  Ndonje vrasese me pagese?
  Je betuar se ne 25 prill do besh cdo gje per te djegur Shqiperine, por edhe populli ama, eshte betuar se do ta shohe “mbretin,, lakuriq

 8. Shqiptar says:

  Presidenti si mi skutash. Nuk mund te kete fund tjeter pervecse si nje mi hallesh.

 9. hapni syt shqiptar says:

  Mero bravo , por coe deri ne fund e zbulo kte takim misterioz ne kte shpi misterioze qe thua , se nje president ashtu si EL KAPO nuk hyn skutave ne koh paqe e zgjedhjesh ! Ne Sali Berisha vret hapur diten per diell , shkaterron dhe tradhtin e ka te shkruajtur ne ball ,dor e ktij esht shum e hidhur dhe e pa dukeshme ! Asgje mos ju cudis nga ndonje “surpriz” e mundeshme !!Mos flini shqiptar e mos u blini se kokes do ju bjer e frmijt tuaj do paguajn

 10. Aleksander Thana says:

  Nuk jane te pakte trafikantet e skafeve ne Vlore. Kokedollapi eshte hajdut, bandit dhe trafikant. Ka edhe ai bashkepunetoret e vet atje. Te shohim ku do I dale tymi.

 11. Ina says:

  Ka qene tek dashnorja e ca pastaj…

 12. Ina says:

  Ore Ka qene tek dashnorja e ca pastaj…

 13. Tr says:

  AMANI MORE, RUAJENI PRESIDENTIN E SHQIPERISE, SE MOS NA I HAJNE QENTE E TERBUAR.

 14. Dik says:

  Bredh presidenti i hales si kacak,kete nuk duhet edhe opozita e shpellakve ta pranoje se ashte turp i madh per instuticionin e jo per kete palaco apo ashte me kushtetut ne d’ore

 15. Beni Bo says:

  Ky ka rrjedhur me duket,ose me sakte ka pjerdhur….Shqiperia keto 30 vjet ka kaluar lloj lloj presidenti bastardash (berisha,nishani)po ky maloku i capanit ja hedh te gjitheve..me bajat president nuk ka per te pasur ky vend…LOL.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *