“30 persona përdoren nga Basha të më sulmojnë mua”! Topalli, thirrje shqiptarëve: Lëreni Lulin të ndërtojë vila, ne të rrëzojmë Ramën

Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, dikur numër dy i Partisë Demokratike tha në Open se ajo ka votuar  pro ndryshimeve kushtetuese për të shmangur kriminelët që të hynin në parlament por ata e gjetën sërish rrugën.

Topalli thotë se sot është një shtet i mbushur me militantë dhe është emergjente që të largohet një klasë politike me tre persona për situatën në të cilën ndodhet Shqipëria.

Ajo iu bën thirrje shqiptarëve që të bëhen së bashku me partinë e saj për të rrëzuar Edi Ramën dhe për “të lënë” Bashën të shumëfishojë pronat e kunatit!

LEXO EDHE:  Kërcënimi për të prishur zgjedhjet/ Rama bën apelin e fortë

“30 persona nga Lulzim Basha përdoren dhe turren përmes mesazheve të më sulmojnë mua. Nuk më shqetësojnë mua këto. Prandaj unë i ftoj shqiptarët që ta lënë Bashën që të ndërtojnë 4 vila.

Lëreni Lulzim Bashën të shumëfishojë bizneset e kunatit dhe ju ftoj të bëhemi bashkë dhe të rrëzojmë Edi Ramën”, tha Topalli./

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në ““30 persona përdoren nga Basha të më sulmojnë mua”! Topalli, thirrje shqiptarëve: Lëreni Lulin të ndërtojë vila, ne të rrëzojmë Ramën”

 1. Kapterri says:

  Kapi për zhelesh Josephine. Ke maru kurse karateje dhe mesi po të presim si kokëministre. Kur t’marrësh pushtetin mos harro të propozosh Salën për President se e ke merak

 2. marjani says:

  XHOSEFINA HYNTE NE PICARI ME SHOQERUESIT BENIN POROSINE DHE NGRIHESHIN PA PAGUAR,KETU FILLON NDERSHMERIA XHOZI NGA XHEPI JOT PASTRO FIGUREN TENDE SHKO PAGUAJ BORXHIN PASTAJ MENDO KARRIKEN QE ZDITE ME E PERDOR SIC DUHEJ

 3. Likja i MONES... says:

  FEMER NAIVE DHE FALLCO KE QEN TER JETEN….SULMON LULIN…KUR E DI SHUME MIR SE SI ERDHI LULI ATY…KUSH E VURI.DHE PER CFAR PUNONTE LULI DORDOLECI..LULI ESHT SKLLAV I FAMILJES BERISHA…DHE TI E DI SHUM MIR…POR TI KUR NUK FLET PER QENIEN BERISHA…E ANASH KALON KUDO…SA PER EDI RAMEN..DO TI HANI ATE TE GJATIN…JENI TE IKUR BREZI I SHOQERISE BERISHA…JU FRESKLLIJNTE E SALIUT…QE I BENIT FRESK RRETH E RROTULL SULLTANIT SALI…

 4. Shtinjake says:

  Kur ishte mir ne kohen e ktyre korakeve te Pedes pse kjo beri cmos dhe e dergoi vajzen ne France e vellane ne Itali. Qellimi i ksaj na qenka te rrezoje Ramen dhe jo te vije per pun te mira per Shqiperin. Kjo i rrinte gatitu Sales ne cdo pisllik qe ai dhe tanori i tij bene ne 8 vjet. Po kto
  4 vjet mença ke jetu? Me ato qe vodhe 8 vjet. Sikur je ma e mir se Luli ti. Nje mall jeni.

 5. ervin qerimi says:

  Luli na duhet per ndryshimin e qeverise . Me vone Ju rrezoni Lulin . Kjo eshte me e mundur .

 6. Ari says:

  Nese do te besh politike ndryshe, me gjuhe qe te motivon, dhe jo qe te sheteson,mund ta kurseje fjalin ” rrezoje ramen”, se na duket sikur “jemi ne burg” dhe po vjen “Mesia”te na shpejtoje. Jo.jo.
  Fjalia juaj mund te linte menjane gjuhen kunder, urrejtjen ndaj kundershtarit, thjesht dhe bukur: politika kerkon ndryshim, dhe prtia ime do te ofroje ndryshe nga qeverisja aktuale kete e ate…Ja ,kaq e thjeshte eshte

  Por , edhe ti nuk e ben dot kete, askush ketu deri tani pasi vjen nga gjuha e urrejtjes…e kemi ne kulturen tone te gjithe – edhe ne keten civile, qe perpiqemi te ngreme vlerat tona, jo duke evidentuar cfare bej, do te bej me mire se ty, por direkt duke share tjetrin.

 7. shabani says:

  Hahaha mos e ke fjalen ta rrenxosh Ramen

 8. zhelesfina says:

  Ti Rames t’i rruajsh ate aletin moj baxhelle e vjeter.

 9. Andej nga BORONICAT c’behet , te na sqaroje , si po ecen biznesi , se per vilat e Lulit na ke thene dhe here te tjera !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *