FOTOT: Këngëtarja e famshme tregon format, disa muaj pas lindjes së vajzës së saj

Ajo lindi fëmijën e saj të parë, vajzën Daisy Dove Bloom në fund të verës.

Dhe Katy Perry dukej e shëndetshme, e lumtur dhe e ‘nxehtë’ si gjithmonë derisa shijonte  një ditë në plazh në Hawaii me të fejuarin Orlando Bloom.

Këngëtarja e hitit Fireworks zbuloi trupin e saj me një palë bikine një pjesësh. (TemA)

3 komente në “FOTOT: Këngëtarja e famshme tregon format, disa muaj pas lindjes së vajzës së saj”

 1. Sara says:

  Na hapet barkun, kjo si palluqe, si cdo gru e ka lind.. ju thoni e “nxehte”… e nxehte posi si kulac qe e fut ne mikrovale…

  1. ehe says:

   hahah e fort kjo ( kulaci ne mikrovale ) 😄😂🤣😅😁

 2. LWS28 says:

  perri fare ,………..
  🆘

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *