Myslim Murrizi: Synoj 4 mandate në zgjedhjet e 25 prillit

Lëvizja Demokratike Shqiptare synon të fitojë 4 deputetë në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. I ftuar në emisionin Përballë të gazetarit Lutfi Dervishi, kryetari i LDSH Myslim Murrizi tha:

“Luaj për të marr katër mandate. Shpresoj nga revolta e qytetarëve shqiptar, nga mënyra se si janë trajtuar nga arroganca e viteve të fundit dhe nga mllefi i paparë që kanë ndaj pesë fytyrave që prej 30 vitesh janë tallur me shqiptarët”

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *