Shehi: Kam punuar murator, marangoz, rrobaqepës, për të paguar cigaret! Sa herë kam pasur kontakt me lekët, i kam humbur

Dashamir Shehi, kreu i LZHK ka rrëfyer kujtimet e jetës së tij në emisionin “Opinion”.

Shehi ka kujtuar vitet jetës në sistemin komunist.

Ai tha se ka qëndruar për 4 vite e gjysmë pa punë, ndërsa shtoi se ka bërë disa punë si murator, marangoz apo rrobaqepës.

“Kam qëndruar katër vite e gjysme pa punë, kam punuar murator, marangoz, rrobaqepës me pagu cigaret.

Mësova të qep me njëri-tjetrin. Po të kesh dhunti artizanale mësohesh.

Punova një natë kasher dhe humba 100 lekë dhe u dorëzova.

Sa herë kam pasur kontakt me lekët i kam humbur.”-tha Shehi.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Shehi: Kam punuar murator, marangoz, rrobaqepës, për të paguar cigaret! Sa herë kam pasur kontakt me lekët, i kam humbur”

 1. Iso says:

  I humb leket ngaqe je gjithmone tape,o mavri!

 2. Hapu Xhipe says:

  Te kam thon mer daj dopion e dyt mos e kthej me fun, fut nai kokerr hurdh!

 3. Bashkim says:

  HAPU DHE THUAJ.
  TI RRI PO TULLE MOR DAJE.
  LUM PARTIA E LE HE’S.
  LUM LULKA QE TE KA?

 4. pijaneci deputet says:

  Thuaje tamam o Dash. Ke pas nevoje pet pare me pagu rakine o pijanec exelent.

 5. Leket atje jane , ti ju ke humb lekeve !
  Rakia kete te ben te mer mendjen , pastaj gjene , por qe ka nje te mire qe t’a kethen perseri , po vetem mendjen ama !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *