VIDEO/ “Punë jo gjumë”! Deputeti Alket Hyseni publikon pamjet e transformimit të rrugës së Lumit të Vlorës

Deputeti i PS Alket Hyseni, ka publikuar disa pamje të rrugës së Lumit të Vlorës, teksa flet për 1 miliard euro investime në këtë qark.

“Transformimi i Rrugës së Lumit të Vlorës ka emër, Edi Rama & PS”, shkruan Hyseni bashkangjitur videos.

Postimi i plotë:

Transformimi i Rrugës së Lumit të Vlorës 💜 ka emër, Edi Rama & PS🌹 #8ViteTransformim #1MiliardEuroInvestimeQarkuVlorë #PunëJoGjumë!

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO/ “Punë jo gjumë”! Deputeti Alket Hyseni publikon pamjet e transformimit të rrugës së Lumit të Vlorës”

 1. Guriçka says:

  Pse nuk ndërtoni shpella, moçale, xhungla?
  Pse ndërtoni qytetërim, shtet dhe qytet?
  Kjo nuk është porosi e bizantinëve, Serbisë, Greqisë, Rusisë.
  Keto nuk iu pelqejne kafsheve, egersirave, te palareve, parazitëve, erëqelbësve.

 2. Per_politikanet says:

  Po shyqyr o Alket se u cane ata te shkrete, kane gjithe jeten qe ju jepnin voten ju i late ne mesjete… ahhh skeni fajji ju, ju beni pushime ne Dhermi dhe Jale, ata te shkretet te bregu i lumit te Vlores

 3. Kozmo says:

  JENI NE RRUGE E DREJTE, JENI GJATE TRASFORMIMIT TE VENDIT KUDO. SHQIPERIA ESHTE NJE VEND FANTASTIK, KAQ SHUME PUNE NUK ESHTE BERE QYSH NGA KOHA E ZOGUT, ENVER HOXHA NDERTONTE PALLATE ME TULLA TE SHPIFURA PA FASADE, QE SOT DUHET TI VESH DINAMITIN DHE NE VEND TE TYRE TE NDERTOHEN PALLATE TE 10 KATESH.
  RRUGET DHE URAT E SHQIPERISE NUK MUND TE QENDROJ E SI NE MESJETE.
  NJE SYGJERIM KISHA PER QEVERINE E ARDHESHME TE RAMES. POPULLIT I MUNGON SHUME, NJE HEKURUDHE E RE , NUK BEHET FJALE PER TU LIDHUR ME EUROPEN, AJO DO TE NDODHI NDOSHTA MBAS 100 VITEVE, POR PER TU LIDHUR ME CDO QYTET TE SHQIPERISE, DO TE SHMANG SHUME TRAFIKUN, SHPEJTESINE, SHQIPERIA ESHTE SHUME E VOGEL , ME VULLNET TE FILLOJ DALNGADALE CDO QYTET.
  SHQIPERIA ESHTE NJE GROPE E MADHE, QE KERKON INVESTIM NGA KATER ANET, POR HEKURUDHA ESHTE SHUME E RENDESISHME.

 4. Lasgushi says:

  O Edi Rama!!!! Ku i gjen keta lloj hajdutesh qe i mban me vehte?
  Sa prona ka vjedhur ky mut ne bregdet apo ne Karaburun.
  Nuk e kupton qe duke lene kete Jargaman te flase ne emer tendin dhe PS demton dhe shkaterron punen qe ke ber ne Blore e me gjere.
  Ky me gjen mor b….jategorine e tij,Koco Kokedhimes,Damian Gjiknurit,Atij te Hipotekes,….etj qe i mban afer!!!! A mos valle dhe ti je si ta?……H A J D U T

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *