http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2019/03/WhatsApp-Image-2019-03-21-at-09.57.33-576x1024.jpeg

WhatsApp-Image-2019-03-21-at-09.57.33.jpeg

E sulmuan me bojë para shtëpisë, Ralf Gjoni mesazh nga Kuvendi: Gjest rrugaçërie, deputet për shqiptarët e papërfaqësuar dhe jo për një rrogë të qelbur

Pavarësisht sulmit ndaj tij në dalje të apartamentit, Ralf Gjoni, kandidat për deputet nga radhët e LSI-së, është paraqitur në seancën plenare të …