http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2018/09/artan-hoxha.png[["

Rrëfehet Artan Hoxha: Nuk dal kurrë dy herë me të njëjtën makinë. Pse nuk e përmend PD bandën e Kirasit, që është po aq e frikshme se ajo e Dobraçit (dhe e vërteta për Shullazin e Balilin)

I ftuar ne emisionin “KAPITAL” ne Vizion Plus, gazetari Artan Hoxha, nder te tjera, rrefeu se nje nder 4 personat e zhdukur se fundi ne qytetin e Vlores …