http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2020/06/Elisa-Spiropali-PS.jpg

Elisa-Spiropali-PS.jpg

“Topi është në fushën e opozitës”, Spiropali për “Zgjedhoren”: Basha duhet të zgjedhë, babain ose Europën. Te emancipohet nga dhuna e kryetari të vërtetë

Elisa Spiropali, deputete e PS njëherësh dhe ministre e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, ka folur sot për Reformën Zgjedhore dhe marrëveshjen e …

http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2020/05/abaz-doku.jpg

abaz-doku.jpg

Thellohet skandali i përdhunimit të 15 vjeçares, rrëfehet shoqja e ngushtë e abuzuar: Abazi rrinte në banjon e vajzave! Pak para se ta denonconte ai na doli para dhe tentoi të na ndalte me premtime

Thellohet skandali i 15 vjeçares së abuzuar në Babrru nga Abaz Doku, roja i shkollës “Azem Hajdari” dhe 3 të rinj. Shoqja e ngushtë e 15 vjeçares …