http://Www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2020/03/dimaio.jpg

dimaio.jpg

Ministri italian: Nuk e keni idenë me sa entuziazëm u pritën mjekët shqiptarë e fjalimi karizmatik i Edi Ramës. Faleminderit. Shqipëria e kryeministri përfaqësojnë solidaritetin, që disa e kanë harruar

Ministri i Jashtëm i Italisë Luigi Di Maio ka falenderuar sërish mbrëmjen e sotme Shqiprinë dhe popullin shqiptarë për 30 mjekët dhe infermierët që …