http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2020/09/ERION-VELIAJ-scaled-1024x682.jpg

ERION-VELIAJ-scaled.jpg

Veliaj: Ja pse PS do të fitojë sërish në 25 prill. Njerëzit e dallojnë kush bën punë dhe kush futet për plaçkë. Marrëdhëniet me Ramën më të mira se dje

Kreu i Bashkisë Erion Veliaj shprehet i bindur se PS do të fitojë edhe një mandat të tretë në krye të punëve të Shqipërisë. Në intervistën për …