http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2020/07/Basha-Lulzim-nbs-1024x610.jpg

Basha-Lulzim-nbs.jpg

“Do t’i flas presidentit Trump për qepët tuaja”, Lulzim Basha kthehet pas vitesh në Devoll: Ju duhet të jeni njerëz të pasur, s’ju mungon asgjë. Duhet të bëni patatina

Fill pasi shkatërroi një ndër degët më të forta të Partisë Demokratike që konsiderohej si “hambari” i votave të djathta në juglindje, …

http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2020/06/lefter-maliqi-edi-rama-670x405.png

lefter-maliqi-edi-rama-670x405.png

Poezi dhe akuza, Lefter Maliqi “shpërthen” ndaj Ramës: Gënjeshtar o gënjeshtar të morën poturet zjarr, ëndërro të bëhesh titan por përfundimin do e kesh si hajvan

Deputeti Lefter Maliqi ka shpërthyer me akuza ndaj kryeministrit Edi Rama. Në një postim në ‘Facebook’, Maliqi paralajmëron se shumë shpejt …

http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2020/07/nard-ndoka.jpg

nard-ndoka.jpg

Nard Ndoka mbron sektin, sulmon kryeministrin: Dëshmitarët e Jehovait, pranë familjeve në nevojë. I ka ndriçuar dashuria për jetën. “Dëshmitarët e Ramës” kanë përgjegjësi

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, ka reaguar pas ngjarjes së rëndë që u regjistrua në Kombinat, ku nënë e bijë u vetëflijuan, ndërsa u tha e ishin besimtar …