http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2019/01/basha-kryemadhi-rama-compressor-e1535182630378.jpg

basha-kryemadhi-rama-compressor-e1535182630378.jpg

Monika Kryemadhi: E kemi marrë kot damkën “zjarrfikës të protestave”, do të jemi në krye të tyre dhe nga nesër prisni lajme se do largojmë Ramën

Monika Kryemadhi ka njoftuar se shumë shpejt opozita do të marrë nën kontroll të gjitha protestat për largimin e kryeministrit Edi Rama. Kryetarja e …