http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2020/03/topalli-basha-720x403.jpg

topalli-basha-720x403.jpg

Topalli kundër Bashës: Bëri çadër, “revolucion”, dogji mandatet, s’hyri në zgjedhje lokale, i dhuroi Ramës Parlamentin pasi i dhuroi mandatin e dytë! Tani thotë “ashtu ishte loja”

Ish-kryetarja demokrate e parlamentit, Jozefina Topalli shpërthen ndaj kryedemokratit Lulzim Basha pas arritjes së marrëveshjes për reformën zgjedhore mes …

http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2020/06/kulla.jpg

kulla.jpg

SKANDALI: Këshilltari i Metës, Ilir Kulla, organizoi “puç shteti” për rrëzimin e Ramës me ndihmën e një ish-senatori (në mes dhe një histori zhvatje dhe pastrimi parash)

TemA Gazeta italiane “Il Fatto Quotidiano”, ka botuar një skandal ku përfshihet ish-senatori Sergio De Gregorio dhe këshilltari Ilir Metës, Ilir Kulla. …