http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2018/06/Georgina-Rodriguez-hottest-wags-world-cup-2018-1024x698.jpg

Georgina-Rodriguez-hottest-wags-world-cup-2018.jpg

FOTOT/ Rrëfimi “pa doreza” i Georgina Rodriguez: Ka ziliqarë ndaj meje dhe Cristianos. E vogël isha si rosë e shëmtuar, pastaj u ktheva në mjellmë

A keni qenë gjithmonë një grua e fortë, e sigurt? Georgina Rodriguez i befason të gjithë me këtë përgjigje: “Kur isha e vogël isha si një rosë e …