mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2017/03/Lorik-Cana.jpg

Lorik-Cana.jpg

Cana: Ta sulmojmë Italinë

Lorik Cana nuk mund të qëndronte larg kombëtares në një ndeshje me kaq interes dhe të rëndësishme si ajo ndaj Italisë. Ish-kapiteni kuqezi është …

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X