http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2016/11/sanchez.jpg

sanchez.jpg

Ylli i Arsenalit rrezikon burgun

Pas Leo Messit, Javier Mascheranos, Adrianos dhe Samuel Etoo edhe Alexis Sanchez përfundon në shënjestrën e autoriteteve spanjolle për mashtrim fiskal. …