http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2017/05/grezda.jpg

grezda.jpg

Eros Grezda firmos me NK Osijek

Eros Grezda ka nënshkruar zyrtarisht kontratën e tij të re me skuadrën e kroate, NK Osijek Kualifikimi i këtij ekipi në Europa League ka vënë në …

http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2017/05/agolli.png

agolli.png

Agolli firmos rinovimin me Qarabag

Ansi Agolli hedh të zezën mbi të bardhë. Kapiteni dhe mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare do të vazhdojë për të paktën edhe një sezon aventurën në …

http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2017/04/Luiza-Gega-658x396.jpg

Luiza-Gega-658x396.jpg

Luiza Gega firmos me Fenerbahçe

Pasi ka thyer çdo rekord të mundshëm në Shqipëri, ku më i fundit ishte ai i garës së 10,000 metrave, i cili rezistonte prej afro tre dekadave, Luiza …