http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2017/07/Aboubakar-Ibrahima-Toungara.jpg

Aboubakar-Ibrahima-Toungara.jpg

Flamurtari mbyll merkaton me Toungara

Quhet Aboubakar Ibrahima Toungara dhe është vula e merkatos verore të Flamurtarit. Skuadra vlonjate ka siguruar shërbimet e sulmuesit 22-vjecar nga Mali, i …