http://www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2017/06/tahiri-1024x682.jpeg

tahiri.jpeg

Saimir Tahiri shpërthen kundër Metës: Nuk lë gjë pa bërë kundër meje, tani ke nxjerrë dhe gruan e larot e tu. Më vure dhe një sherbëtor të më përgjonte, por do të bëj për masazh koke me 25

Ish- ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka reaguar ndaj akuzave të Eriona Bixha, kandidates për deputete e LSI-së në Tiranë, e cila tha se ai po blen …