#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Publikohet lista zgjedhore, ja ku mund të kërkoni emrin tuaj online

Drejtoria e Përgjithshme e Gjendjes Civile bëri me dije se ka publikuar listën përfundimtare të zgjedhësve për 8 majin. Pretendohet se kjo është lista më e saktë që është bërë ndonjëherë, pasi është pastruar nga publikimet. Lista mund të gjendet në tre adresa të ndryshme online.

Sipas drejtorisë së gjendjes civile lista përfundimtare e zgjedhësve është shpallur në formë elektronike në faqen zyrtare të internetit të Ministrisë së Brendshme (moi.gov.al), faqen zyrtare të internetit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (cec.org.al), dhe në faqen zyrtare të Drejtorisë së Përgjithshme të Gjendjes Civile (dpgjc.moi.gov.al).

 

3 komente në “Publikohet lista zgjedhore, ja ku mund të kërkoni emrin tuaj online”

 1. saimir says:

  Te gjitha shkojne vaj,ashtu sikunder edhe zgjedhjet e 2008!Pa me thoni nje gje nuk kuptoj perse kjo faqe adresen e ka te shkruar ne gjuhen franceze apo ata qe e kane perpiluar (per vjedhje e manipulim)dine te flasin shqip e te shkruajne frengjisht!Faqe interesante ,votoni o popull votoni se lope jeni e s’keni nga shkoni!

  1. geri112 says:

   Hallall shume bukur e pska thene.Ky Popull pret te vijne te tjeret dhe tu japin te mendojne dhe ti thojne shiko keshtu behet apo ashtu behet.Ah mjeret ju te humburit.Qe ju mbannje cop malok i trashe pa skolle dhe integritet.prej hundesh.Bofshit qejf..

 2. fule says:

  Online mund ta kesh emrin, po ku ta di une kush voton per te gjithe ata qe jane online

Comments are closed.

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82535
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82535
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34860
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34860
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X