#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

CEZ ofron faturat e energjisë online

Që nga dita e sotme, faturat e energjisë elektrike, qytetarët do të kenë mundësinë që t’i shohin online. Kjo është bërë e ditur nga drejtori i kompanisë që menaxhon sistemin e shpërndarjes së ergjisë, CEZ, Alesh Konrad.

Faturat e lëshuara nga CEZ kanë qenë problematike gjatë muajve të fundit dhe vetë Konrad e ka pranuar se në drejtim të CEZ kanë ardhur mbi 10 mijë ankesa nga qytetarët për mbi faturim.

Ndërkohë, Konrad ka pranuar se niveli i arkëtimeve nga kjo kompani vazhdon që të jetë i ulët. “Institucionet buxhetore dhe ato jobuxhetore kanë një detyrim prej 5 miliardë lekë kundrejt CEZ. Në total, borxhi ndaj nesh është 32 miliardë lekë”, ka deklaruar Konrad.

5 komente në “CEZ ofron faturat e energjisë online”

 1. clirim selamaj says:

  PERSHENDETJE

  NE MOS GABOHEM JU KINI MARE PERSIPER FATURAT E ENERGJISE ELEKTRIKE.
  JU LUTEM FATUREN DHE KOSTON NE LEKE PER MUAJIN MARS 2011.
  ADRESA: CLIRIM SELAMAJ; FILIALI ELEKTRIK 244988; ZONA “G”

  FALEMINDERIT PER SHERBIMIN

 2. besnik zejno says:

  PERSHENDETJE

  UNE KERKOJ FATUREN E MUAJT PRILL PER TE BERE PAGESEN

  FALEMINDERIT

 3. albana says:

  pershendetje.dua te di faturen per muajin prill.bujar ferhati.durres.faleminderit

 4. liri bushati says:

  Une kerkoj faturen e muajt Maj.

 5. joni says:

  po c`far beni keshtu more nuk mendoni fare per kete popull te shkrete ,qe po jau coni sa ju teket faturat cdo muaj?

Comments are closed.

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82084
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82084
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X