#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Femrat me vithet më të mira në planet (FOTO)

Revista e njohur “Entertainment”, ka përpiluar listën e 20 prapanicave më të bukura të shoubiznesit.

Dhe në krye të kësaj liste, këtë herë gjendet zeshkania seksi Kim Kardashian, e cila ka marrë numrin më të madh të votave, ndërsa pas saj vijnë bukuroshet e tjera Jennifer Lopez dhe Beyonce. Në top-dhjetëshe gjenden edhe Jessica Biel, Lady Gaga, Shakira, Rihanna, Sofia Vergara, Katy Perry dhe Jessica Alba.

Kim Kardashian

Tashmë është e njohur se është pikërisht prapanica e saj rrumbullake dhe e bukur, që e ka bërë të famshme zeshkanen Kim Kardashian dhe ajo është e vetëdijshme për këtë, prandaj një kujdes të veçantë i kushton pikërisht kësaj pjese të trupit.

Jennifer Lopez

Vite me radhë Jennifer Lopez ka qenë pronare e titullit të prapanicës më seksi dhe më të bukur në shoubiznes, por duket se me kalimin e viteve, ky fakt fillon të zbehet dhe se ajo duhet t’u lëshoj vend bukurosheve të tjera, por edhe vendi i dytë është një çmim i mjaftueshëm.

Beyonce Knowles

Ndoshta nuk e ka prapanicën më të bukur, por ajo di mjaft mirë ta tund dhe ta dridh në skenat e koncerteve dhe videoklipet e sa. Edhe vet Beyonce ka deklaruar shumë herë se ndjehet krenare me prapanicën e saj të madhe. S’ka dyshim se po.

Jessica Biel

Se Jessica Biel ka një prapanicë të bukur dhe seksi, e dëshmon edhe fakti se ajo të dashur e ka zemërthyesin Justin Timberlake. Edhe Jessicaa nuk e ka problem të reklamoj prapanicën e saj seksi, por vazhdimisht vesh kreacione të cilat e nxjerrin në pah këtë veti trupore të saj.

6 komente në “Femrat me vithet më të mira në planet (FOTO)”

 1. Bardhyl Qirjaku says:

  Dikur thonin per futbollistet se ishin kembet e tyre qe meritonin te mbeshteteshin ne jastek e jo koka. Cfare mund te themi per keto foto ? …..

 2. Frederik says:

  Per berishen eshte Çili e para se ajo i ka kenduar bytheve te saj. Por dhe ajo po i iken dhe duhet te gjeje bythe te tjera , mbase i vete syri tek Torja.

 3. Frederik says:

  Berishen dhe jo berishen – gabim shpejtesie

 4. anticensurë says:

  janë më të njohurat.më të fotografuarat!se po të shkosh në plazh ke vajza e gra që ja kalojnë 1000 X bythlopës xhej lo!

 5. lalai says:

  ku te gjej bythe te medhaja doktori tani

 6. çami says:

  Lalai mos je ne gjermani qe me ambasadat sepse jo vetem Tirana por gjithe Shqiperia sot eshte bere bythe cica dhe shale deri tek breket kush i mban nga femrat.PARIS

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22688
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22688
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X